• Nebaidies no naudas! 4 domāšanas kļūdas, kas tev traucē kļūt bagātākam

  Ezoterika
  Inga Volkova
  1. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: VAKS-Stock Agency / Shutterstock
  Tas skan dīvaini – bailes no naudas. Tomēr šāds psiholoģisks slazds pastāv un labi izskaidro, kāpēc naudas plūsma dažkārt met mums līkumu. Protams, ne jau no pašām naudaszīmēm mums ir bail. Aiz tā visa stāv kas cits.

  Nauda ir enerģija. Gan tīrā veidā – kā visas materiālās un zināmā mērā arī garīgās pasaules (zināšanas, iemaņas) esence, gan arī – visa ar naudu saistītā enerģija. Tās ir visas emocijas, izjūtas, vēlmes, bailes un fantāzijas, ko cilvēki saista ar naudu. Bailes ir tās, kas kavē naudas enerģiju.

  Kāpēc mēs baidāmies no naudas?

  1. Bailes izcelties. Cilvēks ar naudu sev pievērš uzmanību. Viņu ne vien apjūsmo, bet arī aprunā, apskauž… Ir cilvēki, kas labāk dzīvo pieticībā nekā izlec no kopējās masas.
  2. Bailes no stereotipiem. Uzskata, ka godīgā ceļā bagāts kļūt nevar. Ja esi bagāts, tātad nelietis. Šis pieņēmums neapzināti bloķē ceļu uz naudu un labklājību.
  3. Bailes tikt izmantotam. Protams, ar turīgu cilvēku grib draudzēties daudzi, un nekad līdz galam nav skaidrs, cik tīri ir viņu nodomi. Ja cilvēkam ir skumja pieredze, kurā viņš juties izmantots (pat ne materiālā nozīmē), iespējams, viņš baidās no scenārija atkārtošanās.
  4. Bailes no naudas pārvaldīšanas. Zināmā mērā tā ir taisnība – nauda, tās pārvaldīšana prasa laiku un papildu enerģiju, tāpat kā īpašumi. Un, ja vēl ir dzirdēts stāsts par kādu, kurš kļuva bagāts un tagad dienām un naktīm domā, kādās akcijās ieguldīt un kā tikai nepazaudēt… Vai arī neprasmīgi rīkojās un visu zaudēja… Vai arī vairs nevar apstāties savā skrējienā pēc naudas… Paldies par kūkām, čukst zemapziņa un bloķē naudas enerģiju.

  Ko darīt? Kad esi noskaidrojis, kas ir tavas bailes, laiks tās pavērst pretējā virzienā! 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē