• Kristīne Lindenblate pēc 22 gadiem šķir laulību: Vajadzēja to izdarīt jau agrāk

  Attiecības
  Evija Kalnbērza
  2. jūnijs, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: NO PRIVĀTĀ ARHĪVA
  Skaistumkonkursu organizētāja ir oficiāli izšķīrusies un tagad atzīst – viņā atkal ir ieplūdusi jaunības enerģija.

  Izšķīrušies skaisti

  Skaistumkonkursu organizētāja Kristīne Lindenblate PDz atklāj: oficiāli viņas un Mārtiņa Lindenblata laulība šķirta jau šā gada sākumā. Beidzamajos gados viņa arvien skaidrāk jutusi, ka viņi pamazām atsvešinās. «Bijām precējušies kopš 1998. gada, un 22 gadu laikā šīs attiecības jau bijām izdzīvojuši.

  Pirms diviem gadiem apjautu, ka sākam iet katrs savu ceļu: mums ir katram savas intereses, darbs katram savā pilsētā. Turklāt vēl ļoti daudz laika man aizņēma konkursu rīkošana un braukāšana apkārt. Pienāca diena, kad to saparatām abi – tālāk katram jāiet savs ceļš,» neslēpj Lindenblate.

  «Protams, ir jocīgi. Ir taču būts tik ilgus gadus kopā, un Mārtiņš ir manas ģimenes loceklis, bet laiks iet, un tu pēkšņi saproti – viņš tev kļuvis pavisam svešs. Esmu sapratusi, ka tagad bērni un mamma ir mana īstā ģimene, kas jāsargā,» atzīst viņa.

  «Dēlam Maiklam ir astoņpadsmit gadu, un, iespējams, viņš pārdzīvo mūsu šķiršanos, bet viņam ir labas attiecības ar abiem vecākiem. Es ikvienam novēlu tik skaisti izšķirties, kā to izdarījām mēs. Šķiršanās iniciators bija vīrs, jo viņam jau bija izveidojušās citas attiecības. Viņš tagad ir laimīgs. Es priecājos par to, jo tā ir labāk, nekā mēs vēl aizvien būtu kopā un nelaimīgi.»

  Meklē vīrieti, ar kuru justos droši

  Kristīne neslēpj: viņa jau vairākus mēnešus bauda brīvas sievietes statusu, un jaunas attiecības vēl neveidojas. Iepazīšanās lietotnes Tinder un Badoo pagaidām sievietei radījušas tikai vilšanos. «Varbūt jāskatās uz kādu ārzemnieku, jo Latvijā brīvu vīriešu ir maz. Tie, kas tādi ir, paši apzinās, ka tirgus ir tik neliels, un kļuvuši iedomīgi,» novērojusi Kristīne un pat aizdomājusies: varbūt laiks paskatīties uz jaunākiem?

  «Tagad ir tendence, ka piecdesmit gadu vecām sievietēm ir gados daudz jaunāki vīrieši, jo viņas labi izskatās. Tā kāds psihologs nesen izteicās tiktokā,» spriež Kristīne, taču piebilst, ka arī kungi solīdākos gados mēdzot būt ļoti pievilcīgi – gan kopti, gan sportiski.

  «Man ir svarīgi, lai mani mīl un es mīlu otru cilvēku. Man nevajag attiecības tikai tāpēc, lai man blakus būtu vīrietis. Ja vīrietis tevi lolo un mīl, tad arī tu esi gatava dot viņam visu, lai viņš sajūt, ka viņu mīli. Lai ir tā – ja vīrietis tevi pēkšņi aicinātu, piemēram, zirgus zagt, tev nebūtu bail iet ar viņu kopā. Lai tu viņam blakus justos drošībā.»

  Pārveido māju un cīnās ar bailēm

  «Tagad manī ir ieplūdusi jauna enerģija. Kad vēl bijām kopā, šķita – viss mani velk uz leju… Šobrīd manam bijušajam vīram ir labi un arī man visas lietas notiek citā līmenī un kvalitātē. Šķiet, vajadzēja jau agrāk pieņemt šādu lēmumu. Taču nav jau viegli ļaut cilvēkam aiziet no tavas dzīves,» saka Kristīne.

  «Esmu atsākusi sportot – nodarbojos ar fitnesu. Man ir trenere, kura atsūta vingrojumus, kas man jāveic. Saprotu, ka tikai ar fiziskām nodarbēm varu savu ķermeni savākt, lai tas nesaplok un nesašļūk kā veca mīkla,» stāsta Lindenblate.

  «Man ir arī kāds jauns izaicinājums –  mācos braukt ar motociklu un vasaras sākumā plānoju nopirkt pati savu. Tas bija mans sapnis jau tad, kad man bija astoņpadsmit. Taču mamma toreiz neļāva, lai gan mums bija visas iespējas to nopirkt… Bet labi vien ir, jo biju pārāk traka meitene. Tagad braucu un sajūtu jaunības garšu!»

  Vēl Kristīne atzīstas, ka pamanījusi – gadiem ejot, no daudz kā sākusi baidīties, un tagad šīs bailes cenšas pārvarēt. «Piemēram, agrāk slidoju ar skrituļslidām kā lielā, bet tagad baidos nokrist. Nopirku oldskūlīgas slidas, kur ritentiņi ir divās rindās, taču ar tām, izrādās, skrituļot ir vēl grūtāk.»

  Lai sāktu jaunu dzīvi, Lindenblate arī veikusi pārmaiņas savās mājās –

  visu pārkrāsojusi, pārtaisījusi un pilnībā pārkārtojusi savu guļamistabu. «Apkārtējā vide daudz ko ietekmē. Tava māja parāda, kas darās tavā galvā. Ja tevī ir haoss, arī mājās būs haoss,» pārliecinājusies viņa.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē