• Ints Teterovskis: «Saplīsušas» attiecības nevajag glābt

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  20. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Populārais diriģents Ints Teterovskis, kuru sabiedrībā allaž ierasts redzēt smaidīgu un pozitīvi noskaņotu, STV Pirmā sarunu šovā «Kad viņas satiekas» atklāj, ka viņa privātajās attiecībās ar cilvēkiem gan ne vienmēr gājis tik gludi, un ne viens vien «duncis mugurā» arī ir saņemts.

  Sarunā diriģents dalās interesantās pārdomās par to, vai jebkuras attiecības vispār ir vērts un vajag glābt?

  «Man patika tie laiki, kad skolās mācīja glītrakstīšanu. Tas cilvēkbērnu pakāpeniski pieradināja pie domas, ka pirmais mēģinājums nekad nebūs perfekts, bet ir jādara vēl un vēlreiz, lai sasniegtu rezultātu. Taču ar attiecībām ir sarežģītāk…»

  «Es uzskatu, ka «saplīsušas» attiecības nevajag glābt. Jo tas iemesls, kāpēc «saplīsa» jau tevī dzīvo, tu no tā nevari aizbēgt. Būs līdzīga situācija, un «saplīsīs» atkal… Ar tādām, kas tikai «ieplīsušas» – jā, varbūt ir vērts piestrādāt. Ja laikus pamani to punktu, kad viss sāk greizi.»

  Bet kā pats simpātiskais diriģents tiek pāri sirdssāpēm, un vai spēj pret otru cilvēku būt līdz galam atklāt un izrunāt sāpīgās lietas, kas attiecībās ir tik svarīgi? To, kā arī citas negaidītas nianses, uzzināsit noskatoties šo video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē