• Gluzunovu pāris atkal ir kopā – Artjoms atklāj kāzu plānus

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  13. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ģirts Ozoliņš (F64)
  Vēl samērā nesen slavenību privātās dzīves interesentu aprindas pāršalca ziņas par dziedātājas Elīnas Gluzunovas un viņas bērnu tēva Artjoma skaļo un dramatisko šķiršanos, un saspīlētājām attiecībām pēc tās.

  Taču nu ir noticis negaidīts pavērsiens – pāris atkal ir kopā, pēc Artjoma vārdiem – pārvarējuši savus mirkļa vājumus, palūguši viens otram piedošanu, un no jauna cenšas dzīvot mierā un saticībā.

  “Tas bija smagi … Elīna kādu laiku bija man nobloķējusi visus iespējamos saskarsmes veidus, nevarēju sazināties arī ar bērniem.

  Man ļoti pietrūka tā viņu saceltā trokšņa un muļķīgo jautājumu” – Artjoms atklāti atzīst slavenību portāla 1188 Play šovā “Iečeko slavenību”.

  Publikai bija radušās aizdomas, ka viens no Elīnas neapmierinātības iemesliem varētu būt tas, ka pēc vairāku gadu kopdzīves un trim kopīgiem bērniem abi tā arī nav nonākuši līdz altārim.

  Nojaušams, ka robustajam vīram bildinājumi un citas romantiskas būšanas sagādā manāmas grūtības, tomēr Andris Bulis ar saviem jautājumiem turpina izvairīgo Artjomu “dzīt stūrī” – sak, kad tad beidzot būs tās kāzas.

  Kāda bija Artjoma atbilde, uzzināsit, noskatoties šo video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē