• 5 rituāli ar ceriņu ziediem veiksmei, labklājībai un mīlestībai

  Ezoterika
  Santa.lv
  Santa.lv
  21. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Arina_B / Shutterstock
  Ceriņu ziedus jau izsenis izmanto dažādos rituālos, lai pievilinātu veiksmi, labklājību un mīlestību. Apkopojam piecus ceriņu rituālus, ko izmēģināt, lai piesaistītu pozitīvu enerģiju dažādām dzīves jomām.
  1. Piecu ziedlapu ceriņš sapņu piepildīšanai
   Šo rituālu zina gandrīz ikviens, taču tas ir tik jauks, ka to nevar nepieminēt. Tradicionāli ceriņu ziediem ir četras ziedlapiņas, tāpēc retā piecu ziedlapu zieda atrašana tiek uzskatīta par veiksmes zīmi. Noplūc pieclapu ceriņa ziedu, izsaki vēlēšanos, apēd ziediņu un gaidi, kad tava vēlēšanās piepildīsies

  2. Ceriņu vanna veiksmei un harmonijai
   Vanna, kas bagātināta ar aromātiskajiem ceriņu ziediem, ir spēcīgs rituāls veiksmes piesaistīšanai. Pievieno svaigus ceriņu ziedus siltam vannas ūdenim un iegrimsti reibinošajā smaržu mākonī!

  3. Ceriņu vainagi mīlestībai un aizsardzībai
   Ceriņu vainags pie durvīm palīdz atvairīt negatīvo enerģiju un piesaista mājoklim mīlestību. Kā pamatu vainagam var izmantot lokanākus zarus, piemēram, kārklus, un izrotāt gatavo vainagu ar ceriņu ziedu ķekariem. Atceries, ka zari rūpīgi jānogriež, nevis jānolauž, lai nekaitētu ceriņam!

  4. Ceriņu sainīši veiksmei
   Piepildi mazus auduma maisiņus ar kaltētām ceriņu ziedlapiņām un ievieto tos atvilktnēs, skapjos vai zem spilvena, lai piesaistītu pozitīvu enerģiju.

  5. Ceriņu ziedlapiņu kaisīšana labklājībai
   Ceriņu ziedlapiņu kaisīšana ap mājām var piesaistīt veiksmi un finansiālus panākumus. Ja vēlies, rituālu vari padarīt vienkāršāku, novietojot pie mājokļa durvīm vāzi ar ceriņu zariem, arī tā tie piepildīs mājokli ar pozitīvu enerģiju un, protams, arī patīkamu aromātu. Ja dzīvo privātmājā, iestādi ceriņu netālu no durvīm vai loga – tad tas ziedlapiņas katru pavasari kaisīs pats! 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē