Santa.lv
Abonē SANTA+ un saņem astrologa prognozi savam 2026. gadam!
ABONĒT!
  • Trīnīšu ģimenei piešķir 15 000 eiro pabalstu

  • SAGLABĀ RAKSTU
    08.11.2023
  • LETA
    LETA
    Foto: Shutterstock
    Ģimenei no Balvu novada, kurai šā gada oktobrī Vidzemes slimnīcā piedzima trīnīši, piešķirts vienreizējs pabalsts – 15 tūkstoši eiro. Tas nolemts otrdien, 7. novembrī, notikušajā Ministru kabineta sēdē.

    Kopš 1993. gada ģimenēm, kurās piedzimuši trīnīši, tiek sniegts vienreizējais sociālais pabalsts.

    Tas paredzēts kā materiālais atbalsts ģimenēm, kurās piedzimuši trīnīši, ņemot vērā, ka ar trīs bērnu vienlaicīgu piedzimšanu un kopšanu rodas ievērojami lielāki papildu izdevumi.

    Pabalsts netiek aplikts ar iedzīvotāju ienākuma nodokli un pabalsta izmaksu nodrošina Labklājības ministrija.

    2013. gadā vienreizējais sociālais pabalsts tika izmaksāts vienai ģimenei, 2014.gadā – piecām ģimenēm, 2015.gadā – trīs ģimenēm, 2016.gadā – divām ģimenēm, 2017.gadā – divām ģimenēm, 2018.gadā – četrām ģimenēm, 2019.gadā- vienai ģimenei, 2020.gadā – vienai ģimenei, 2021.gadā – vienai ģimenei, šogad – divām ģimenēm.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk