Santa.lv
  • Psihoterapeite Aina Poiša: Bailes no potes ir emocionāls kanibālisms

  • SAGLABĀ RAKSTU
    11.11.2021
  • Gundega Gauja
    Foto: Pexels
    «Man vienkārši bail no kovidpotes – bail, un viss! Laikam tās ir bailes nomirt…» tā savu vilcināšanos vai atteikšanos potēties pamato daudzi nevakcinētie cilvēki. «Latvijas iedzīvotāji jau vēsturiski ir aplipuši ar daudzām un dažādām bailēm,» uzskata psihoterapeite Aina Poiša. Un patlaban šo baiļu barība ir jocīgs kokteilis no nevēlēšanās mirt un vēlēšanās visu kontrolēt. Ko darīt ar savām bailēm no potes? Konsultē Aina Poiša, psihoterapeite.
    Arhīvs pieejams tikai SANTA+ abonentiem!
    1€ /mēn.
    3.99€ /mēn.
    plus
    Labākais saturs vienuviet no mūsu 12 drukātajiem žurnāliem
    plus
    Ekskluzīvas intervijas
    plus
    Pieeja visam saturam jebkurā ierīcē
    plus
    Samazināts reklāmu daudzums visā portālā
    Abonementu var pārtraukt jebkurā laikā

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    1 komentāri

    haralds elceris
    un novakCionē†ies propagondõnēšana sichloģiska un emoCionāla vardarbība. cilvēku bez kukū kodiem ierobežošana ekonomiska vardarbība. un nav ko apelē† pie "zinā†nes" - par DD† izs†rādāšanu iedeva Nobeļa prīzi! Kištimu arī ne šinderi prodžek†ēja. talididomīdu arī dakteri ieteica! un par †rakumsērgu un dif†eriju arī nevajag - †ās vajcīnas esenciāli a†šķiras no Džennera un Patēra laika vakcīnām. bail no vakcīnām kā no sugas tikai ņergām, t.sk. jebemo†am no multenes. koncep†uāli nepārlej asinis un nevakCionējas hujovas liecinieki.

    Pievienot komentāru

    Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti

    Lasi vēl

    Ievas Receptes

    Vairāk