• VIDEO: Ko Sanda Dejus dara Gustavo gultā? Karsti kadri!

  Mūzika
  Estere Jansone
  27. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ekrānuzņēmums no video
  Šodien, 27. martā straumēšanas un lejupielādes platformās pie skatītājiem nonākusi repera Gustavo muzikāla īsfilma, kurā ir apvienotas četru jaunu dziesmu ekranizācijas. Līdz ar mūzikas video publicēšanu autors izdod albuma «Tagad tikai sākās» uzlaboto versiju.

  «Pagājušā gada noslēgumā kopā ar režisoru Rihardu Gēci nonācām līdz diezgan trakai idejai — uzfilmēt videoklipus visām četrām jaunajām kompozīcijām. Tā radās doma par singlu un īsu videoklipu maratonu, kurā tos publicētu reizi nedēļā, lai mēneša beigās apvienotu muzikālā īsfilmā,» — komentē autors.

  «Manas daiļrades un vietējā hip hop žanra ietvaros muzikāla īsfilma, kurā ir apvienotas vairāku klipu ekranizācijas vienkopus, ieturot vienotu naratīvu, ir kaut kas pirmreizīgs.

  Izstrādājot scenāriju, šis formāts, kas sevī apvieno ļoti daudz dažāda materiāla un tajā pašā laikā ir ļoti kompakts, daudzkārt lika mums ar klipa režisoru Rihardu Gēci iet ārpus ierastā mūzikas klipu īstenošanas paterna. Un tas bija pats interesantākais. Esam ļoti gandarīti par rezultātu un to, ka klipa tapšanā iesaistījās video producentu kompānija «film naked», kuri to realizēja ārkārtīgi augstā profesionālā līmenī. Apjoms bija liels, jo filmēšanas laukumā dažbrīd bija ap 70 cilvēkiem.» – muzikālās īsfilmas tapšanas procesu komentē Gustavo.

  Marta ietvaros ik trešdienu visās straumēšanas platformās tika publicēta viena jauna Gustavo dziesma un tās ekranizācija. Noslēdzot jauno singlu maratonu šodien, 27. martā tiek publicēts mūziķa ceturtā studijas albuma «Tagad tikai sākās» pārizdevums jeb deluxe versija, kas ir papildināta ar četrām dziesmām un vienu muzikālu etīdi.

  «Gatavojoties šī gada vienīgajam Gustavo koncertam, kas šoreiz tiks veltīts jaunākajam studijas albumam «Tagad tikai sākās» nonācu līdz izpratnei, ka albums būtu jāaktualizē atkārtoti, to atsvaidzinot ar jauna materiāla piedevām. Atceros, ka radošo procesu sāku ar domu, nez kas šajā albumā iztrūkst, ja uz to paraugās kā uz nepabeigtu materiālu. Tā nonācu līdz kompozīcijām, kuras vairāk ir attiecināmas uz repa stāstu apakšžanru un labi iederētos arēnas apjoma šova programmā. Tā radās intensīvais skaņdarbs «Kāds sakars?», kurā ir ilustrēts laiks, kad uzsāku strādāt pie albuma materiāla un tieši tad sākās kardarbība Ukrainā. Tam sekoja dziesma «lēmumi lēmumi» par informatīvi blīvā laikmeta blaknēm. Tad radās muzikāli ekstravagantā kompozīcija «Zeme atveras» ar jaunā talanta Wiesuļa dalību.

  Un noslēdzot singlu maratonu tiek izdota dziesma ar intriģējošu nosaukumu  “ISA” un muzikāla etīde «Par atkārtojumu», kurā piedalās radio personība Sanda Dejus»,

  – dalās autors.

  Kā iepriekš ziņots, šī gada vienīgais Gustavo koncerts jeb arēnas šovs notiks 6. decembrī Arēnā Rīga.  Koncerts tiks veltīts ceturtajam studijas albumam «Tagad tikai sākās». Koncerta organizatori sola, ka šoreiz Arēna Rīga lielā telpa scenogrāfijas ziņā tiks izmantota tā, ka droši varēs teikt — jā, lūk, tas ir pamatīgs arēnas šovs, kuru ir bauda ne tikai klausīties, bet arī skatīties. Gustavo skaidro, ka tā noteikti būs viņa līdz šim dinamiskākā un dramaturģiskiem pavērsieniem bagātākā koncertprogramma, kurā apvienos jaunā albuma materiālu un, protams, visu laiku spilgtākos hitus.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē