• Vai zini Bārbijas vecumu? Viņa ir jaunāka, nekā izskatās

  Bārbija
  Estere Jansone
  20. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: DAndreev/Shutterstock
  Vēl pirms pāris nedēļām meiteņu iemīļotā lelle Bārbija svinēja 65 gadu jubileju. Taču, kādu vecumu viņai ir piešķīruši izgatavotāji?

  Klasiskajām lellēm un mazuļiem vecums ir skaidrs – šie tēli reprezentē dažus mēnešus vecu zīdaini. Tomēr Bārbija allaž ir bijusi mistērija. Atliek vien tikai minēt – cik gadu varētu būt slavenajai lellei Bārbijai? 25? 27? Izrādās, ka Bārbija varētu būt krietni jaunāka.

  Glītās bārbijlelles veikalu plauktos nonāca tālajā 1959. gadā. Tolaik bērnu vecāki bija pārsteigti, ka lelles nu būs pieaugušas sievietes veidolā. Tolaik televizora ekrānos Bārbiju reklāmas teikušas, ka viņa ir pusaugu modele. Lai gan uzņēmums «Mattel», kas ražo Bārbijas, nekad nav publiski nosaucis lelles tēla vecumu, tomēr ir noprotams, ka viņa varētu būt 19 gadus veca jauniete.

  Šis vecums ir visticamākais, kurā daiļā Bārbija ir iestrēgusi visus šos 65 gadus. Aptuveni 19 gadu vecumā meitene ir sasniegusi savu sievišķības pilnbriedu, ir pabeigusi vidusskolu, viņa var sākt karjeru, bet vienlaikus šis vēl skaitās pusaudžu vecums.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē