• Rūdolfs Plēpis pēc redzes zaudēšanas atgriežas uz skatuves

  Rūdolfs Plēpis
  Estere Jansone
  15. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: NO PRIVĀTĀ ARHĪVA
  Ar priecīgu ziņu dalījusies Rūdolfa Plēpja meita Viktorija. Viņa stāsta, ka pavasarī būs iespēja atkal uz skatuves ieraudzīt tautā iemīļoto aktieri Plēpi – viņš koncertēs uzvedumā «Rūdis. Stāsti un dziesmas».

  Iemīļotajam aktierim Rūdolfam Plēpim pēdējie gadi nav bijuši viegli. Viņš zaudējis redzi, neilgu laiku uzturējies arī pansionātā, dzīvojis pie meitas, bet nu atgriezies dzīvot savā miteklī Rīgas klusajā centrā. Aktieris degunu nav nokāris un ar vēl citiem māklsiniekiem jau šajā pavasarī koncertēs visā Latvijā. «Ar koncertuzvedumu «Rūdis. Stāsti un dziesmas» uz satikšanos dzejā un mūzikā aicina Rūdolfs Plēpis. Aktiera radošais mūžs ir bijis tik raibs kā dzeņa vēders, laiks no šīm krāšņajām piezīmēm izveidot emocionāli piepildītu gleznu, kur humors mijas ar nopietnību un dzīves viedumu,» raksta Viktorija Plēpe.

  Izdziedāt dziesmas aktierim palīdzēs meita Viktorija Plēpe un programmas idejas autors ir dziedātājs Kaspars Markševics. Radošajā kompānijā būs arī Rūdolfa ilggadējs draugs un skatuves partneris – komponists Valdis Zilveris, par ģitāras piesitienu gādās Ēriks Upenieks. Uzveduma režisors ir Valdis Pavlovskis.

  Koncertuzvedums būs skatāms visā Latvijā:

  24.marts – Smiltenes Kultūras centrs

  7.aprīlis –  Ulbrokas Pērle

  14.aprīlis – Dobeles pilsētas kultūras nams

  21.aprīlis – Brocēnu Kultūras centrs

  28.aprīlis – Talsu Tautas nams

  5.maijs – Alūksnes Kultūras centrs

  12.maijs – Cēsis CATA Kultūras Nams

  «Pat ļoti sarežģītā situācijā ir svarīgi sevi nodarbināt. Smejos – ja Andrea Bočelli, akls būdams, var dziedāt Rīgā, tad kāpēc lai es nevarētu būt kāda koncertā?» tā pērn žurnālam «Privātā Dzīve» teicis pats Rūdolfs Plēpis.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē