• Lielākā tautiešu satikšanās. Lielbritānijā norisināsies Jāņu svinēšnas festivāls

  Jāņi
  Estere Jansone
  11. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  No 21. līdz 23. jūnijam Lielbritānijā, Northemptonšīrā «Daugavas Vanagu fonda» lauku īpašumā «Straumēnu» notiks ikgadējais «Bērzes Strazdu Jāņu Festivāls 2024», kur latvisko tradīciju gaisotnē varēs atzīmēt kopā būšanu, draudzību un vasaras saulgriežus!

  Ik gadu Bērzes Strazdu Jāņu festivāls  ir lielākā ārzemēs dzīvojošo tautiešu satikšanās un svētku svinēšanas vieta. Festivāls kārdina ar smeķīgu latviešu ēdienu un skanīgu, aktuālu latviešu populāro mūziku, bet netiek aizmirsts arī par tradīcijām. Festivāla Līgotavā ar īpaši veidotu kultūras programmu šogad uzstāsies, dejos un dziedās latviešu tautas deju kolektīvi, kori un folkloras kopas no Apvienotās Karalistes: LDS Galophop, VPDK Jautrais Pāris, TDK Rakstā, SDK Virpulis, BDK Kastanītis, BDK Kaķīši, BDK Jumītis, Trio Pilnmēness un Burtonas teātris Strops. Kulminācijā, atzīmējot saulgriežus, tiks degts lielais Jāņu ugunskurs.

  Populārās mūzikas programmā gaidāma liela žanriskā daudzveidība – roks, pops, kantrī, reps, regejs, un dažādu paaudžu mākslinieki.

  Piektdien, 21. jūnijā, uz skatuves kāps Apvedceļš, LĪVI, Sudden Lights, Bruģis.

  Sestdien, 22. jūnijā, uzstāsies Gacho, Pienvedēja Piedzīvojumi, Rassell un Sabīne Berezina, RIGA Reggae, Zeļģis un Z-scars.

  Savukārt Līgo dienā, 23. jūnijā, klātesošos priecēs grupa Mazie Rakari.

  Apmeklētāju dziedātparsme tiks pārbaudīta Jāņu festivāla karaoke čempionātā - piektdienas vakarā disko teltī norisināsies iesildīšanās, bet  sestdien – čempionu cīņa,  uzvarētājam dodot iespēju vakara kulminācijā uzstāties uz Jāņu festivāla lielās skatuves.

  FOTO: Jāņu svinēšnas festivāls Lielbritānijā aizvadītajos gados

  Festivālā būs arī sava Latvijas māja, kurā Latvijas institūcijas – Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Nodarbinātības valsts aģentūra, Zemgales plānošanas centrs un Vidzemes plānošanas centrs pastāstīs par jaunumiem un iespējām Latvijas izaugsmes, darba un ģimenes atbalsta jomās.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē