• Kā Mārtiņš Staķis nosvinēja ievēlēšanu par Rīgas mēru?

  Svētki
  Edgars Orlovs
  Edgars Orlovs
  17. oktobris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Vladislavs Proškins (F64)
  Jaunievēlētais Rīgas mērs, kļūdams par galvaspilsētas vadītāju, ģimenes lokā nosvinēja jau iepriekšējā vakarā. Uz pirmo sēdi viņš atbrauca, tērpies uzvalkā, bet ar velosipēdu, un cer, ka arī turpmāk no rītiem varēs pasportot.

  «Esmu jau tajā vecumā, kad man grūti mainīt paradumus. Uz darbu braucu jau pēdējos piecpadsmit gadus, un ceru, ka braukšu vēl vismaz piecpadsmit,» pagājušās piektdienas rītā, satikts pie Rātsnama, pieslēdzot braucamo, PDz atzina Mārtiņš Staķis. Viņš nosmēja: «Ritenis man nav jauns, ar to braucu arī uz Aizsardzības ministriju, kur līdz šim biju ministrijas parlamentārais sekretārs. Tāpēc arī velosipēds tādā īpašā aizsargkrāsojumā!»

  Mārtiņš atzina, ka viņam jaunās domes sanākšanas pirmajā dienā noskaņojums ir kā svētkos. «Atminos, kad kļuvu par Saeimas deputātu, arī toreiz izjūtas bija līdzīgas. Svinīgas. Toreiz tikai bija tā, ka īsti neapzinājos, kā un kas būs. Tagad man ir absolūti skaidrs, ko es gribu izdarīt. Zinu, ko darīšu rīt, parīt… Man viss ir saplānots,» tā Mārtiņš.

  Viņš uzsvēra, ka no rīta pirms ievēlēšanas par Rīgas mēru nav veicis nekādus rituālus, arī brokastis bijušas ikdienišķas.

  «Iepriekšējais vakars gan bija īpašs. Man uzdāvināja milzīgu augu – lielu papriku.

  Un mēs mājās gribējām izmēģināt – paprika ir pietiekami asa vai nav. Sieva bija pagatavojusi lieliskas vakariņas, un salātos bija tā paprika. Bija tiešām asa. Vakariņu laikā es sievai nolasīju arī runu, kuru teikšu domē pirms balsojuma par Rīgas mēra ievēlēšanu. Sieva to atzina par labu esam,» sacīja Mārtiņš. «Vakarā domē notikušo atzīmēt neesmu plānojis, jo diena ievilksies gara. Brīvdienās gan ceru aizbraukt pie dabas,» uzsvēra Mārtiņš Staķis.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē