• Īsts mākslas baudījums. Kāla ezerā pie Vestienas atgriezīsies Ezera skaņas

  Pasākumi
  Estere Jansone
  1. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Pēc četru gadu pauzes atkal norisināsies par kulta pasākumu mākslas un dabas sintēzes cienītāju aprindās kļuvušā «Ezera skaņas», kas 10. augustā Madonas novada Vestienas pagasta Kāla ezerā un tā krastos atzīmēs savu desmito jubileju. Notikuma apakšnosaukums šoreiz būs «Es skatos uz miglainu mākoni…» un tas pirmoreiz norisināsies divas dienas.

  Ezera skaņas ir netipisks muzikālais pasākums, kas sākas brīdi pirms saullēkta – pulksten 4.00. Apmeklētāji sapulcējas laivās Kāla ezera vidū, visapkārt vēl valdot tumsai un klusumam. Tad ezerā parādās peldoša skatuve un no tās atskan pirmās muzikālās skaņas. Mūzikas intensitāte pieaug līdz ar gaismu un savu kulmināciju sasniedz saullēktā.

  Šis ir nekomerciāls pasākums ar uzsvaru uz mākslinieciskām idejām un brīvu radošo izpausmi. Šogad Ezera skaņu programma veltīta cilvēka apziņas pētīšanai ar mākslinieciskiem izteiksmes līdzekļiem, īpašu uzmanību pievēršot cilvēka unikālajai spējai atrast sakarības abstraktos motīvos.

  Muzikālās performances šoreiz līdz pat 11. augusta pēcpusdienai turpināsies arī uz sauszemes – Festen ostā.

  Apmeklētāji varēs pārnakšņot teltīs ostas teritorijā, baudīt mūzikas performances un ainaviskos dabas skatus pie Kāla ezera.

  Pasākuma mākslinieciskās ieceres pilnvērtīgai izbaudīšanai tas paredzēts maksimāli dažiem simtiem cilvēku, tādēļ interesentiem ieteicams biļetes iegādāties jau laikus. To var izdarīt servisā ekase.lv, un pirmās 100 biļetes pieejamas par zemāku cenu. Iespējams iegādāties gan vienas, gan divu dienu biļetes. Apmeklētājiem ar invaliditāti un bērniem līdz 12 gadu vecumam paredzēta bezmaksas ieeja.

  Uz pasākumu var ierasties ar savu peldlīdzekli, taču, pērkot papildu biļeti, laivu iespējams arī rezervēt. Nomas laivas būs aprīkotas gan ar airiem, gan drošības vestēm. Apmeklētājiem, kas pasākumu apmeklēs no apkārt esošajām viesu mājām un citām piekļuves vietām, jāiegādājas tā sauktās viesu ostas biļetes.

  Ieeja sauszemes pasākuma norises vietā ostā būs atvērta jau no 9. augusta pulksten 20.00.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē