• Gupalo mēģinās iekarot Eirovīziju ar kaķa dziesmu

  Supernova
  Lauma Lapsa
  21. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Katrīna Gupalo
  Foto: Publicitātes foto
  Katrīna Gupalo
  Dziedātāja Katrīna Gupalo pirmo reizi «Supernovas» pusfinālam kvalificējās 2018. gadā. Šogad viņai ir izdevies to paveikt otrreiz.

  «Priecājos, ka šogad žūrijai patika viena no divām manām iesūtītājām dziesmām, un man ir iespēja piedalīties «Supernovā» – vienā no lielākajiem Latvijas šoviem. Bērnībā ar milzīgu aizrautību un apbrīnu ik gadu ar vecākiem skatījos Eirovīziju. Toreiz tas šķita kaut kas neaizsniedzams,» žurnālam «Privātā Dzīve» teic Gupalo.

  Viņa atklāj, ka viņas dziesma «The cat’s song» iepatikusies cilvēkiem dažādās pasaules malās. «Tas ir tik iedvesmojoši un motivējoši vērot, kā

  cilvēki atplaukst smaidā, izdzirdot pirmās skaņas,» atzīst viņa.

  Katrīna stāsta, ka sarakstīt dziesmu viņu iedvesmojusi viņas kaķene, vārdā Dakota. «Kad man pirmo reizi dzīvē ienāca kaķītis, viņš ikdienā ienesa jaunas un spilgtas krāsas, ar kurām ļoti vēlējos dalīties ar klausītājiem. Mēs dzīvojam diezgan biedējošā laikā, kad ik dienu notiek traģiski un sāpīgi notikumi, un nevienam no mums nav drošības par nākotni. Tieši tāpēc gribēju iedot cilvēkiem kaut ko siltu, mīļu, pūkainu un bezrūpīgu,» skaidro Gupalo.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē