• Grēviņš par Dona dziesmu Supernovā: Atļaušos būt skarbs

  Kino un TV
  Lauma Lapsa
  17. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
  «Mums sen nav bijis tā, ka Eirovīzijas nacionālajā atlasē ir viens izteikts līderis. Iepriekšējo un vienīgo reizi tā bija, kad uzvarēja grupa Prāta vētra,» atgādina Latvijas Radio 5 radošais direktors un ētera personība Toms Grēviņš.

   

  Pagājušajā nedēļā tapa zināmi nacionālās atlases pusfinālisti, kas cīnīsies par ceļazīmi uz Eirovīziju Somijā. Kā pārliecinošs līderis šobrīd tiek minēts Dons. Par to žurnālam «Privātā Dzīve» Toms Grēviņš saka: «Atļaušos būt skarbs.

   

  Šobrīd šis «Supernovas» pusfināls manās acīs izskatās pēc viena mākslinieka un skolnieku brigādes.

   

  Jānotiek brīnumam, lai tas mainītos. Artūram ir jāsaslimst vai arī viņa dziesmai jābūt diskvalificētai, tikai tad mēs varētu runāt par kādu citu mūziķi, kurš varētu pretendēt uz uzvaru,» ir pārliecināts Grēviņš.

  Dona dalības dēļ daudzi izsaka cerības, ka Latvijai šogad varbūt beidzot izdosies pārlauzt ieilgušo neveiksmju sēriju. «Uz šo es raugos ļoti pragmatiski. Dona dziesmas pieteikums galvenajā prognožu tabulā ļāva Latvijai pakāpties par četrām vietām. Respektīvi, mums tika solīta 30. vieta, tagad esam 26. vietā. Bet nav nekāda iemesla raut vaļā šampanieti, dejot un dziedāt. Donam uzvaras gadījumā tāpat būs jāiegulda liels darbs priekšnesumā un dziesmas reklamēšanā citās valstīs. Mums nav garantētais pirmais desmitnieks, lai varētu salikt rokas klēpī un neko nedarīt,» uzsver Toms.

  Viņš gan uzskata, ka Latvijas uzvara šogad Eirovīzijā ir maz ticama. «To arī nemaz nevar prasīt no viena mūziķa.

  Latvijas Eirovīzijas dalībnieki salīdzinājumā ar ārzemniekiem saņem krietni mazāku atbalstu.

  Pašlaik vienīgais atbalsts, ko jauns mūziķis var saņemt, ir no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras. Un arī tad tikai tad, ja pats prot sakārtot papīrus,» norāda Toms.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē