• FOTO: Nacionālais teātris ticis pie vēl viena talantīga aktiera. Kas ir šis skaistulis?

  Teātris
  Estere Jansone
  22. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Facebook/Māris Vītols
  Nacionālā teātra direktors Māris Vītols dalījies ar priecīgu vēsti – viņa teātra kolektīvs kļuvis par vienu talantīgu aktieri kuplāks.

  «Lieliskas ziņas šajā skaistajā dienā! Latvijas Nacionālais teātris profesionālajam aktieru ansamblim uz nākamajām divām sezonām pievienojas Latvijas Kultūras akadēmijas aktieru 3.kursa students Matīss Kučinskis, kurš jau sevi ir spilgti apliecinājis studiju darbos akadēmijā,» paziņo teātra direktors Māris Vītols. «Matīsam nākamajā sezonā ir ieplānotas divas lomas Nacionālā teātra Lielās zāles izrādēs – pie režisores Paulas Pļavnieces «Sālsvārnas salas vasarnieki» un režisora Klāva Meļļa «Dumpīgajā Rīgā». No sirds apsveicam!» priecājas teātra direktors.

  Viņš norāda, ka nākamajā sezonā teātris plāno pievērsties nacionālām un vispārcilvēciskām tēmām. Tās ir aicināti iestudēt dažādu paaudžu latviešu teātra profesionāļi, kuri jau līdz šim sevi spilgti apliecinājuši uz Latvijas teātru skatuvēm. «Mūsu jaunās sezonas tematiskais un metaforiskais satvars būs «bangojošie ūdeņi» – no latviešu dzīvesziņai tik būtiskās «dzīves pie jūras» līdz «dzīves kaislību vētrām» abos Amerikas krastos,» par teātra plāniem atklāj Māris Vītols.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē