• Donam piešķir naudu. Cik viņš varēs tērēt savas Eirovīzijas dziesmas reklamēšanai?

  Eirovīzija
  Estere Jansone
  20. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kadrs no Dona dziesmas «Hollow» mūzikas klipa.
  Foto: Ekrānuzņēmums no video
  Kadrs no Dona dziesmas «Hollow» mūzikas klipa.
  Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA) piešķīrusi «Supernova» uzvarētājam Donam naudu dziesmas «Hollow» popularizēšanai ārvalstīs.

  Pagājušajā gadā LaIPA atbalstu saņēma arī grupa «Sudden Lights» ar dziesmu «Aijā», un, kaut arī dziesma neiekļuva lielajā finālā, tomēr, pateicoties mūziķu aktīvajiem popularizēšnas pasākumiem, tā izpelnījās atzinību no mūzikas mīļotājiem visā Eiropā, kā arī kļuva par pērnā gada straumētāko mūzikas ierakstu Latvijā. Apvienība piešķīrusi naudu arī Donam 5000 eiro apmērā.

  LaIPA katru gadu piešķir atbalstu Latvijas nacionālās atlases uzvarētājiem dziesmas popularizēšanas pasākumiem Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālam piešķir kopš 2023.gada 6.marta. Plānots, ka apvienība turpinās finansiāli atbalstīt pašmāju mūziķus, kas startē Eirovīzijā, līdz 2026.gadam.

  Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies Malmē, Zviedrijā, Latviju pārstāvēs Dons, kas ar savu dziesmu «Hollow» uzvarēja Latvijas Televīzijas rīkotajā konkursā «Supernova 2024». Komentējot skaņdarbu «Hollow», mūziķis izsakās ar Imanta Ziedoņa vārdiem: «Šausmīgi daudz taisnību. Nojukt var, ja nav savējās.»

  Šī gada Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Latvija savu dziesmu vērtējumam pieteiks otrajā pusfinālā 9.maijā. Tajā kopā ar Latviju piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināli šogad notiks 7. un 9.maijā, bet fināls – 11.maijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē