• Čellu pavēlnieki «Melo-M» atgriežas ar jaudīgu koncertu. Skanēs visu laiku labākie skaņdarbi

  Koncerts
  Estere Jansone
  17. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes attēls
  Leģendārais un klausītāju iemīļotais čellu trio «Melo-M», pēc ilgāka laika, atgriežas ar koncertiem. Koncertprogramma ar visu laiku labākajiem «Melo-M» repertuāra skaņdarbiem būs emocionāli piesātināts notikums koncerttūrē Valmierā, Liepājā un Jelgavā.

  Melo-M izvēlētais interpretāciju materiāls ir ļoti dažāds – popmūzika, rokmūzika, tautas mūzika, klasika un arī mūsdienu akadēmiskā mūzika. Koncertprogrammā būs iekļauti skaņdarbi no visiem grupas albumiem, tādiem «Singalongs», «Around the world», «From Forest we Come», «Water music» un pat 10 gadus nedzirdēti skaņdarbiem, kā  «Daddy Cool», «99 Red baloons» u.c.

  Čellu trio sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns, Jānis Pauls un bungu virtuozs Miķelis Vīte, kas uzstājušies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējuši un guvuši atzinību daudzās pasaules valstīs.

  «Skaņa, kas vieno. Mūzika, kas nepazīst robežas» – šī devīze spilgti raksturo muzikālās apvienības īpašo šarmu – spēju apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, rokmūzikas atraktivitāti, virtuozo izpildījumu un pašiem savu stilu un harizmu.

  Koncerti notiek:

  26.aprīlī Valmierā, Valmieras Kultūras centrā

  31.maijā Liepājā,  Pūt Vējiņi koncertdārzā

  15.jūnijā Jelgavā, brīvdabas koncertzāle MĪTAVA, pasta salā

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē