• Atklāts, kurās valstīs visbiežāk tie nomāti auto – Latvija ieņem augstu vietu

  Atpūta
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  11. jūlijs, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Apkopotie dati atklāj arī interesantu tendenci, ka ceturtā populārākā valsts, kurā iedzīvotāji nomā automašīnas ir Latvija, kas skaidrojams ar to, ka vasaras sezonā cilvēki dodas garākos atpūtas braucos un nomā automašīnas ilgtermiņā.

  «Auto nomas popularitātes pieaugums Latvijā ļauj secināt, ka iedzīvotāji izbauda atpūtu, vasarā dodot priekšroku ceļojumiem ar auto pa Baltijas valstīm, tāpēc arī vērojams, ka ilgtermiņa nomas vietējā tirgū kļūst pieprasītākas. Šādā gadījumā mūsu piedāvātie pakalpojumi ir izdevīgāki, nekā īstermiņa auto īres iespējas, kas ir ērtas tad, ja mašīna nepieciešama uz īsu pārbraucienu,» pauž «Booking Group Corporation» valdes priekšsēdētājs Alens Baibekovs.

  Analizējot datus par iedzīvotāju auto nomas pakalpojumu tendencēm vasaras sezonā, var secināt, ka populāri ceļojumu galamērķi ir arī Portugāle, Grieķija un Kipra, kuras ieņem vietu starp desmit biežākajiem vasaras tūrisma galamērķiem, kuros tiek nomāti automobiļi. Šī tendence rāda, ka neskatoties uz to, ka Latvijā ir silti laikapstākļi, iedzīvotāji vasaras sezonā tāpat dodas uz dienvidu valstīm, kurās ir īpaši karsts klimats.

  Rezervējot auto tiešsaistes platformā, iespējams izvēlēties ērtāko mašīnas saņemšanas lokāciju. Šajā vasarā populārākās vietas ir Milānas Malpensas un Bergamo lidostas Itālijā. Ceturtā populārākā auto saņemšanas vieta ir Malagas lidosta, savukārt, piektā – Barselonas lidosta Spānijā.

  A.Baibekovs atklāj: «Populāro galamērķu auto nomas tendences pēdējo gadu laikā ir diezgan nemainīgas un pirmajās vietās gan ziemas, gan vasaras sezonās visbiežāk ir Itālija, Spānija un Vācija. Nemitīgi apkopojam datus par klientu auto nomas paradumiem pasaulē, kas ļauj izdarīt secinājumus par tūrisma nozares attīstību un varam pielāgot piedāvāto pakalpojuma klāstu atbilstoši pieprasījumam.»

  Uzņēmuma dati liecina, ka tiešsaistes platformā ziemas sezonas populārākie auto nomas galamērķi bija Itālija, Polija, Spānija, Vācija, Grieķija un Malta. Savukārt, Latvija pēc auto nomas regularitātes ziemā ieņēma septīto vietu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē