• Hokejista Oskara Batņas veselības formula: aukstās vannas un diendusa

  Veselības formula
  Vija Stepiņa-Baikova
  Vija Stepiņa-Baikova
  11. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Edijs Pālens / LETA
  Oskars Batņa kopā ar Latvijas hokeja izlasi pērn pārsteidza ne tikai Latvijas fanus, bet visu hokeja pasauli, iegūstot bronzas medaļas un šogad atkal gatavs uzvarēt. Kā Oskars uztur sevi formā, lai būtu gan stipra veselība, gan sportiskais sniegums augstā līmenī?

  Mana fiziskās veselības formula

  Disciplīna it visā. Sākot ar ēšanu, jo īpaši spēļu dienā (pēdējā ēdienreize, kas parasti ir vista, makaroni un salāti, ir sešas stundas pirms spēles), un beidzot ar miegu. Bieži guļu arī diendusu. Treniņi ir gandrīz katru dienu, pa vidu spēles – slodze ir liela, tāpēc atpūtai ir liela nozīme. Arī tad, kad beidzas sezona. Un vēl – aukstās vannas vai kontrastduša.

  Mana garīgās veselības formula

  Vima Hofa elpošanas vingrinājumi ir palīdzējuši daudzās situācijās. Šādi trenēju prātu un ir vieglāk pārvarēt stresu. Lai gan eju ledus vannās, gluži ar aukstajām peldēm nenodarbojos. Tās – tuvākajā nākotnē. Un vēl arī golfs, kas man aizvieto meditāciju, ļaujot gan izvēdināt galvu, gan sakārtot domas.

  Mana dzīvesprieka formula

  Ģimene, draugi un hokejs, kas ir mans sirdsdarbs. Un ko vēl cilvēkam vajag, ja vari darīt to, kas patīk, kas padodas un kas iepriecina arī citus?

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē