Tas notika vienā no kalnu ekspedīcijām. Tā bija ļoti grūta ekspedīcija, kurā mūs līdz ledājam aizveda ar pavisam maziņu astoņvietīgu lidmašīnu, tur izmeta, un tad mēs trīs nedēļas bijām projām no visas pasaules. Trīs nedēļas tu ej ar četrdesmit kilogramiem uz muguras, jo līdzi jāņem viss, kas šajā laikā būs vajadzīgs, tostarp arī kurināmais sniega kausēšanai, citādi pie ūdens nevar tikt. Stāsta OLGA KOTOVA, uzņēmēja, mentore, Latvijas pirmā sieviete, kas uzkāpa Everestā.
Lai lasītu Santa+ Tev jāpiekrīt lietošanas noteikumiem
Labākais saturs vienuviet no mūsu 12 drukātajiem žurnāliem
Ekskluzīvas intervijas
Pieeja visam saturam jebkurā ierīcē
Samazināts reklāmu daudzums visā portālā
Abonementu var pārtraukt jebkurā laikā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit
Izskatās, ka Tu izmanto reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)?
Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, izslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)!