Ministre: Novembra vidū jāatsāk klātienes izglītība, neskatoties uz epidemioloģisko stāvokli
SAGLABĀ RAKSTU
DALĪTIES
21.10.2021
LETA
Foto: F64
Izglītības ministre Anita Muižniece (JKP) ir apņēmusies turēt valdību pie Ministru kabineta sēdē paustās apņemšanās, ka 15.novembrī, neskatoties uz to, kāds būs epidemioloģiskais stāvoklis un kādi ierobežojumi tiks paredzēti nevakcinētajiem, vispārējo, profesionālo, augstāko un interešu izglītību varēs apgūt klātienē, aģentūru LETA informēja Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).
Lai lasītu Santa+ Tev jāpiekrīt lietošanas noteikumiem
Labākais saturs vienuviet no mūsu 12 drukātajiem žurnāliem
Ekskluzīvas intervijas
Pieeja visam saturam jebkurā ierīcē
Samazināts reklāmu daudzums visā portālā
Abonementu var pārtraukt jebkurā laikā
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit
Izskatās, ka Tu izmanto reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)?
Mūsu portāla lasītājiem bez maksas ir pieejami kvalitatīvi raksti. Reklāmas ir vienīgais veids, kā mēs varam turpināt piedāvāt bezmaksas saturu. Lūdzu, izslēdz savu reklāmu bloķēšanas rīku (ad-blocker)!