• Iespēja saņemt mājokļa atbalstu cilvēkiem ar kustību traucējumiem

  Atbalsts
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  19. oktobris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Apgūstot ES Atveseļošanas fonda finansējumu, Latvijas iedzīvotājiem ar kustību traucējumiem, ir iespēja bez maksas uzlabot savu dzīves vidi.

  Vēršoties ar iesniegumu savas pašvaldības sociālajā dienestā, atbalstu varēs saņemt bērni ar invaliditāti no 15 līdz 17 gadu vecumam, kuriem ir kustību traucējumi, un pieaugušie ar invaliditāti no 18 līdz 63 gadu vecumam (ieskaitot), kuriem noteikta I vai II invaliditātes grupa, kam ir kustību traucējumi un kuri spiesti pārvietošanās nolūkos ikdienā lietot tehniskos palīglīdzekļus.

  Pielāgojumi var būt gan mājoklī, piemēram, labierīcībās, virtuves zonā, gan ārējā vidē, piemēram, pacēlāju, uzbrauktuvju un pandusu ierīkošana, pārbūve vai atjaunošana vai arī mājokļa aprīkošana ar nepieciešamajām palīgierīcēm, tādējādi uzlabojot un atvieglojot cilvēkam pārvietošanos mājoklī, kā arī iekļūšanu un izkļūšanu no tā.

  Projektu «Ziņas senioriem» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par «Ziņas senioriem» saturu atbild Žurnāls Santa.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē