• Žurnālu «Santa» un «Ieva» redaktores reaģē uz Uresinas izteikumiem

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  26. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Foto: no Ingas Spriņģes Instagram ieraksta
  Plašu rezonansi publiskajā telpā izraisījusi pētnieciskās žurnālistes Ingas Spriņģes publicētā informācija par uzņēmējas Lienes (īstajā vārdā Jeļena) Uresinas ierakstu vietnē «Instagram», kurā viņa it kā esot nokļuvusi uz žurnāla Forbes vāka.

  Izrādoties, ka tā nav patiesība, L. Uresina publiskojusi tiešraides video, kurā apgalvo, ka «tā ir normāla prakse maksāt medijiem, lai tiktu atspoguļots uz žurnālu vākiem.»

   Reaģējot uz notikušo, savās pārdomās dalās izdevniecības «Santa» žurnālu redaktores.

  Žurnāla «SANTA» galvenā redaktore Iveta Dzērve, paužot, ka redakcija pērn saņēmusi lūgumus intervēt Lieni Uresinu, raksta: «Visu par naudu nopirkt nevar. Ne mīlestību, ne draudzību, ne cieņu un arī interviju un vāku žurnālā «SANTA» nav iespējams nopirkt ne par kādu naudu.

  Žurnālu «Ieva» un «Annas psiholoģija» galvenā redaktore Anna Peipiņa norāda: «Ja jums kāds sola sarīkot publicitātes kampaņu, kurā (par noteiktu, bet neatšifrētu ciparu, protams) tiek solīta arī lielā intervija IEVĀ, trieciet viņu ratā. Kas būs uz vāka, izlemjam tikai mēs, IEVAS redakcija, un par to esam gatavas saņemt gan uzslavas, gan kritiku. Tādi ir profesionālas, neatkarīgas žurnālistikas standarti.»

  Atkāpei:

  Kā savā instagram  lapā norādījusi I. Spriņģe: «Es jau iepriekš biju pamanījusi šo vāku un tas man raisīja aizdomas. Jo bildes bija tās pašas, ko viņa likusi iepriekš savos socmedijos. Tik ietekmīgs medijs kā Forbes, vienmēr taisītu savu foto sesiju. Nedaudz paguglēju, bet likos mierā. Pieņēmu, varbūt ir kāds Forbes maksas pasākums, līdzīgi kā Forbes Council, kur Uresina bija iepriekš nopirkusi dalību. Taču šonedēļ, esot pasaules pētniecisko žurnālistu konferencē, satiku Forbes žurnālistu. Parādīju viņam šo vāku un interviju un viņa atbilde uzreiz bija: «Tas ir viltus.» Lai tomēr būtu 100% droši, pajautāju oficiāli Forbes PR dienestam un viņi apstiprināja to pašu.»

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  A post shared by Inga Springe (@inga.springe)

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē