• Zināms, kas noticis ar pasažieriem, kas cieta Londonas-Singapūras lidmašīnas reisa turbulencē

  Lidmašīna
  Estere Jansone
  24. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Vairāk nekā 20 cilvēki ir guvuši smagas traumas pēc tam, kad šo otrdien, 21. maijā pasažieru lidmašīna Boeing 777 piedzīvoja spēcīgu turbulenci. Viens pasažieris gāja bojā.

  Ārvalstu mediji ziņo, ka pēc piedzīvotās traģiskās turbulences aviokompānijas Singapore Airlines lidmašīnā Boeing 777, kas bija ceļā no Londonas uz Singapūru, viens cilvēks gājis bojā, bet

  20 cilvēki atrodas intensīvajā terapijā ar mugurkaula, smadzeņu un galvaskausa traumām. Vēl 13 pasažieri guvuši smagas muskuļu un mīksto audu traumas.

  Lidmašīnas pasažieri ziņo, ka turbulences laikā ļaudis tika burtiski mētāti, galvas situšās pret bagāžas nodalījumiem, daudziem bijušas uzplēstas brūces uz sejām, nolauzti zobi, acu traumas.

  Incidents noticis brīdī, kad pasažieri ieturējuši brokastis, tādēļ daudzi bijuši nepiesprādzējušies. Turbulence pārsteidza visus nesagatavotus.

   Kopumā uz lidmašīnas klāja atradās 211 pasažieti un 18 apkalpes locekļi. Lidmašīna veica ārkārtas nosēšanos Bankokas lidostā, kur pasažieriem tika sniegta medicīniskā palīdzība. 104 cilvēki vērsās pie mediķiem pēc palīdzības, bet 73 gadus vecs britu vīrietis turbulencē gāja bojā. Tuvinieki ziņo, ka bojāgājušajam Geofam Kičenam jau iepriekš bija nopietnas veselības problēmas, tāpēc patlaban vēl nav skaidrs, no kā vīrietis negadījumā mira. 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē