• Zemgalē apsūdzēts vīrietis par mazgadīgās pameitas izvarošanu

  Sabiedrība
  Ziņu aģentūra LETA
  22. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Prokuratūra nodevusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par mazgadīgās pameitas izvarošanu, piedraudot ar nazi, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

  Vīrietis apsūdzēts par savas dzīvesdbiedres meitas, kura nav sasniegusi sešpadsmit gadu vecumu, izvarošanu. Par šo noziedzīgo nodarījumu sankcija paredz mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem.

  Saskaņā ar apsūdzību vīrietis 2020.gada vasarā, atrodoties savā dzīves vietā Tukuma novadā, izmantojot brīdi, kad palika divatā ar meiteni, nolūkā apmierināt savu dzimumtieksmi pielietoja fizisku spēku pret cietušo, pielika pie viņas kakla nazi un piedraudēja ar fizisku izrēķināšanos, ja cietusī viņam nepakļausies. Pēc tam viņš bērnu izvaroja.

  Pēc dzimumakta veikšanas apsūdzētais turpināja cietušajai draudēt ar fizisku izrēķināšanos, ja viņa par notikušo kādam ziņos.

  Apsūdzētā prettiesisko darbību rezultātā tika apdraudēta cietušās dzimumneaizskaramība, tikumība un normāla fiziskā un garīgā attīstība, kā arī nodarītas psihiskas ciešanas.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē