• Sešus gadus pēc dīdžeja Avicii nāves pēkšņi mirusi viņa draudzene

  In memoriam
  Estere Jansone
  13. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram/emilygoldberg89
  Vien sešus gadus pēc slavenā zviedru dīdžeja Avicii nāves mirusi viņa bijusī draudzene un mūzikas producente Emīlija Goldberga. Meitene vēl pērnā gada maijā lepojās ar uzvarētu vēzi.

  34 gadu vecumā pēkšņā nāvē mirusi dīdžeja Avicii jeb Tima Berglinga bijusī draudzene Emīlija Goldberga. Jaunās meitenes nāvi esot izraisījusi plaušu embolija jeb trombs, kas aizsprostojis artērijas plaušās. Pērn Emīlija savos sociālajos tīklos dalījās prieka vēstī – viņa izcīnījusi gadu ilgušu cīņu ar vēzi. «Es izdzīvoju,» rakstījusi Goldberga.

  Goldberga un Avicii bijuši pāris no 2011. līdz 2013. gadam, taču pēc šķiršanās palikuši tuvi draugi. Pēc mūziķa nāves, meitene sociālajos tīklos dalījās ar vairākām kopīgām bildēm ar slaveno mūziķi un neslēpa, ka dīdžeja pēkšņā aiziešana ir salauzusi viņas sirdi. ««Turies mazā, nepadodies. Izvēlies mani un es parādīšu, kas ir mīlestība.» Tie ir dziesmas vārdi, ko Tims sarakstīja man. Es vēlos, kaut es būtu spējusi tos izpildīt,» rakstīja Emīlija.

  Zviedru dīdžejs Avicii tika atrasts miris Maskatas viesnīcas apartamentos, Omānā, 2018. gada 20. aprīlī. Drīz vien mūziķa ģimene medijiem atklāja, ka puisis izdarījis pašnāvību.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē