• Policija lūdz atpazīt sievietes, kas nokārtojās skolas pagalmā

  Policija
  Estere Jansone
  17. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Rīgas Pašvaldības policija
  Rīgas pašvaldības policija aicina divas nekaunīgas sievietes, kas kārtojušas savas dabiskās vajadzības Rīgas 84. vidusskolas sporta kompleksā.

  Likumsargi sociālajos tīklos dalījušies ar attēliem, kuros redzamas divas dāmas īpaši neglaimojošā paskatā. Tajos sievietes šķietami piesēdušas ar kailām pēcpusēm un kārto dabiskās vajadzības. Tiesa, sievietes par tualeti izraudzījušās šim nolūkam absolūti nepiemērotu vietu – tas ir Rīgas 84. vidusskolas sporta kompleksa pagalms. Turklāt, sievietes savas nekaunīgās darbības veikušas laikā, kad sporta kompleksā bērniem notikušas nodarbības – vienā attēlā manāmi bērni ar sporta somām, kas bijuši spiesti iet garām abām čurājošajām kundzēm.

  Skolas personāls par novērošanas kameras fiksēto noziegumu 30. martā ir uzrakstījis Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldei iesniegumu par nekaunīgajām sievietēm un par konkrēto gadījumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Policijas pārstāvji aicina aplūkot attēlos redzamās dāmas un, ja tās izdodas atpazīt, ziņot par tām likumsargiem, zvanot pa tālruni 67181371 vai 67181367.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē