• Piektdienas vakarā JRT pēkšņi aptur izrādi

  Teātris
  Marta Kalniņa
  25. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Melnais gulbis.
  Foto: Publicitātes foto (Jānis Deinats)
  Melnais gulbis.
  Piektdienas vakarā Jaunajā Rīgas teātrī izrādes laikā aktieris Kaspars Znotiņš pēkšņi paziņoja, ka skatītājiem jāpamet ēka. Pirmajā mirklī daudziem šķitis, ka tā ir daļa no iestudējuma.

  Kopš Jaunais Rīgas teātris ir pārcēlies uz savu atjaunoto vēsturisko ēku, tikt pie biļetēm kļuvis vēl sarežģītāk. Visi grib ne tikai baudīt teātra mākslu, bet arī redzēt arhitektes Zaigas Gailes veikumu. Tāpēc arī piektdienas vakarā teātrī visas biļetes uz Alvja Hermaņa iestudēto Melno gulbi bija izpirktas. Kad modernajā ēkā

  izrādes vidū sāka skanēt trauksmes sirēna,

  skatītāji to uztvēruši mierīgi, daudzi nosprieduši, ka tas ir kāds iestudējuma specefekts.

  Arī tad, kad aktieris Kaspars Znotiņš aicinājis visus pamest ēku, daudzi vēl šaubījušies, vai tas ir pa īstam. Tomēr zāli pametuši. Par laimi drīz vien noskaidrojies, ka apdraudējuma neesot, un JRT apmeklētāji varēja atgriezties, lai noskatītos izrādi līdz beigam.  

  Skatītāju vidū bija arī žurnāliste Daira Zīle. Pagājušā gada nogalē viņai piedzima mazulis, un šī bijusi pirmā reize, kad jaunā māmiņa atkal devusies uz teātri. Viņa arī dalījās Instagram ar detalizētāku vakardienas piedzīvojuma aprakstu: «Melnā gulbja otrajā cēlienā sāka kaukt trauksmes sirēna.

  Znotiņš no skatuves pateica, ka jāiet visiem laukā. Visi kulturāli izgājām.

  Pusstundu pastāvējām. Kāds izmantoja brīdi, lai iemalkotu vīnu vai apēstu lašmaizi. Pēc laiciņa izrāde turpinājās. Viltus trauksme. Tomēr ne es vienīgā padomāju, ka šis kāds jauns Hermaņa režijas triks,» atzinās viņa.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē