• Pēc smagas slimības 32 gadu vecumā mūžībā aizgājis aktieris Krišjānis Straumēns

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  31. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Krišjānis kopā ar aktieri Jāni Jarānu filmas pirmizrādē.
  Foto: Facebook (Krišjānis Straumēns)
  Krišjānis kopā ar aktieri Jāni Jarānu filmas pirmizrādē.
  Šodien Rīgā mūžībā pavadīs sirsnīgu cilvēku, aktieri un fotogrāfu, dziesminieka Kārļa Ārgaļa-Straumēna dēlu Krišjāni Straumēnu. Vienmēr smaidīgais, aktīvais puisis, kurš filmējies daudzos latviešu kino projektos, pēdējos gadus viņš cīnījās ar smagu slimību.

  «No mums mūžībā aizgājis sirsnīgs draugs, pozitīvs, jauks aktieris, fotogrāfs  Krišjānis Straumēns,» skumjā vests izskanēja šonedēļ.

  Šodien, 31. maijā, krematorijā Jēkabpils ielā Rīgā pulksten 11 mūžībā pavadīs aktieri un fotogrāfu Krišjāni Straumēnu, dziesminieka Kārļa Ārgaļa-Straumēna dēlu. «Aicināti visi, kas Krišjāni pazina un mīlēja,» vēsta Straumēna draugi. Krišjānis bija jauns, ļoti sirsnīgs puisis, kurš mīlēja dzīvi un kino. Visbiežāk viņš bija sastopams kādā filmēšanas laukumā, kā otrā plāna aktieris aizrautīgi piedalījās dažādos kino projektos. Viņam patika apgrozīties radošā sabiedrībā, patika filmēties, filmēt un fotografēt. Viņš ir iemūžināts Dziesmu un deju svētkiem veltītās sērijas filmā Kolektīvs, piedalījies filmas Zemes, kas dzied filmēšanā, projektā Sprīdītis – 2017 redzams pat galvenajā lomā, un tā ir tikai maza daļa no Krišjāņa radošās biogrāfijas.

  Visi, kam bija lemts pazīt Krišjāni, saka – no viņa sejas nekad nepazuda smaids. Arī tad, kad sākās viņa cīņa ar smagu onkoloģisku saslimšanu, Krišjānis saglabāja optimismu un cerību, ka viss būs labi. Viņam patika ne tikai bildēt, bet arī bildēties. Tāpēc, esot kopā ar talantīgiem, radošiem ļaudīm, viņš vienmēr izmantoja iespēju iegūt kādu košu kadru savam personiskajam foto albumam. Krišjānis no šīs pasaules aizgāja pārāk ātri – vien 32 gadu vecumā, bet mūžīgi viņa smaidu glabās daudzās fotogrāfijas un video.

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē