• Okupanti pie Mariupoles ukraiņu ceļa zīmes nomaina ar krievu

  Karš
  Ziņu aģentūra LETA
  6. maijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Telegram
  Krievijas okupētajās teritorijās Ukrainas dienvidaustrumos ceļazīmes ar Mariupoles vārdu ukraiņu un angļu valodā tiek nomainītas ar ceļazīmēm krievu valodā, pavēstījušas okupācijas varasiestādes.

  «Uz Mariupoles robežas uzstādītas atjaunotās ceļa zīmes,» Krievijas okupētajā Doneckā pavēstīja par transporta nozari atbildīgā iestāde.

  Kā redzams transporta iestādes izplatītajos attēlos, komunālā dienesta strādnieki oranžās vestēs noņem ceļa zīmi ar uzrakstu «Mariupole» ukraiņu un angļu valodā un uzstāda līdzīgu zīmi ar uzrakstu krieviski.

  Ceļa zīmes tiks nomainītas arī citviet nule kā sagrābtajās Ukrainas teritorijās, norādīja okupantu pārstāvji.

  Ukrainā iebrukušais Krievijas karaspēks pret Mariupoli vērsās ar īpašu barbarismu, nesaudzējot civiliedzīvotājus un pilsētu pārvēršot drupās. Šobrīd Ukrainas spēki notur pozīcijas Mariupoles rūpnīcā «Azovstaļ».

  Ceturtdien Mariupoli apmeklēja Krievijas prezidenta administrācijas vadītāja pirmais vietnieks bijušais Krievijas premjerministrs Sergejs Kirijenko.

  Vietējie gribēja redzēt pierādījumus, ka «Krievija šeit ir atgriezusies uz visiem laikiem», ziņu aģentūra AFP citē Krievijas nominālo vietvaldi Doneckā Denisu Pušiļinu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē