• Navaļnija bēres Maskavā draud sabojāt Putina uzrunu. Aizliedz sniegt apbedīšanas pakalpojumus

  Aleksejs Navaļnijs
  Marta Kalniņa
  27. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Wikimedia
  Kremlis par katru cenu grib novērst publiskas Alekseja Navaļnija bēres Maskavā. Īpaši piektdien, kad Putins nāks klajā ar savu paziņojumu.

  Krievijas cietumā mirušā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija domubiedriem neizdodas atrast vietu Maskavā, kur varētu rīkot atvadu ceremoniju. Navaļnija preses sekretāre Kira Jarmiša otrdien paziņoja: «Kaut kur saka, ka telpas aizņemtas. Kaut kur atsaka, izdzirdot Navaļnija vārdu, Vienā vietā mums tieši pateica, ka apbedīšanas aģentūrām aizlieguši ar mums sadarboties.
   

  Pēc diennakti ilgiem meklējumiem telpu nav.»


  Navaļnija ķermenis galvaspilsētā nogādāts 25.februārī, un iepriekš tika ziņots, ka atvadas notiks nedēļas beigās. Pagājušajā nedēļā opozicionāra mātei sākotnēji tika izvirzīts ultimāts – dēla līķi atdos tikai tad, ja viņa Navaļniju apbedīs slepeni. To panākt neizdevās, taču var liegt zāles izīrēšanu atvadām galvaspilsētā. Publiskas atvadas nav Kremļa interesēs, turklāt tās varētu sakrist ar dienu, kas Putins nāks klajā ar paziņojumu Federālajai sapulcei.  

  Šādi izsludināta Putina uzruna, kas izskanēs piektdien:

  Tas notiks 29. februārī, un Navaļnija bērēm nevajadzētu aizēnot diktatoram tik svarīgo brīdi. Kremlim būtu izdevīgi, ja bēres notiktu 1.martā. 
   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē