• Maskavā policija ierodas mājās pie tiem, kuri nolika ziedus Navaļnija piemiņai

  Krievija
  Ziņu aģentūra LETA
  27. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Maskavā policija ieradusies mājās pie trim cilvēkiem, kuri nolika ziedus cietumā mirušā Krievijas opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija piemiņai, un tos īslaicīgi aizturēja, ziņo nevalstiskā organizācija «OVD-Info», kas nodarbojas ar politisko represiju uzskaiti.

  Policija aizturēja Maskavas iedzīvotāju Mihailu Gradovu, kurš 17.februārī nolika ziedus pie «Sēru sienas» Navaļnija piemiņai.

  Gradovs 17.februārī tika aizturēts pie memoriāla, taču tika atbrīvots ar brīdinājumu. 23.februārī pie viņa mājās ieradās policisti un izteica viņam vēl vienu brīdinājumu, bet 27.februāra rītā Gradovs tika aizturēts un nogādāts policijā. Viņš stāsta, ka policijā sastādīts protokols saistībā ar ziedu nolikšanu, bet neatklāja, uz kādu likuma pantu policija pamatojusies.

  Policija aizturēja arī Maskavas iedzīvotāju Artjomu Guseļnikovu. Arī viņš 17.februārī nolika ziedus Navaļnija piemiņai pie viena no pieminekļiem un tika aizturēts, bet ar brīdinājumu atbrīvots. Atkārtotās aizturēšanas iemesls viņam netika paziņots, «OVD-Info» pastāstīja Guseļnikovs.

  26.februāra vakarā policisti ieradās mājās arī pie Krievijas Libertāriešu partijas biedra Vladislava Mazura. Partija paziņoja, ka Mazuram tika parādīts videonovērošanas ieraksts, kurā redzams politieslodzīto piemiņas memoriāls. Policija viņu aizturēja un nogādāja iecirknī, kur sastādīja protokolu par mītiņu dalības noteikumu pārkāpšanu. Pēc tam viņš tika atbrīvots.

  Arī Mazurs 17.februārī tika aizturēts pie «Sēru sienas» un viņam tika izteikts brīdinājums.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē