• Lauvām – laba peļņa, jaunavām – izaicinājumi attiecībās. Horoskops visām zīmēm 30. maijam – 5. jūnijam

  Horoskopi
  Inita Dilāne
  30. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash/Mateo Giraud
  Šis ir laiks, kas parādīs stiprākās un vājākās personības iezīmes, palīdzot ieraudzīt tās zonas, pie kurām vēl ir jāpiestrādā. Var aktualizēties veselības jautājumi, kuriem tuvākajos divos gados jāpievērš uzmanību.
  Nākamais: Auns

  31. maijā varēsiet iedvesmoties un ienest savā dzīvē jaunas vēsmas. Viegli radīsiet risinājumus, spontānas un neordināras idejas visā, uz ko šajā dienā būsiet noskaņoti, kā arī daudz brīvāk un elastīgāk spēsiet izvērtēt naudas un drošības jautājumus. Lai cik neparastas būtu idejas, piefiksējiet tās. Vēlāk, kad pienāks īstais laiks, tās var noderēt. 

  Nedēļas nogale solās būt fiziski aktīva un piesātināta. Laiks nav piemērots sēdēšanai četrās sienās un pasivitātei, bet gan enerģiskai, drosmīgai un pašu iniciētai darbībai. Ja nav īstais noskaņojums, zvaniet, tiecieties, runājieties un draudzējieties ar citiem, tas ātri arī jums piešķils vajadzīgo uguntiņu.

  3. jūnijā komunikācijas aizbildnis Merkurs pāries draudzīgajos Dvīņos. Līdz 17. jūnijam būs jaudīgs laiks mācībām, mārketingam, izpētei, pirkumiem, starpniecībai, izziņai un paziņu loka paplašināšanai. Veiksies visās mentālajās aktivitātēs, kuras neprasīs pārāk lielu pacietību.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē