• Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 19. līdz 25. septembrim

  Horoskopi
  Ieva
  Ieva
  19. septembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Arvien vairāk izteikta kļūs tava vēlme pabūt vienatnē, pievērsties saviem hobijiem un sevis lutināšanai, taču apstākļi līdz pat nedēļas nogalei liegs īstenot šīs tavas vēlmes.

  Profesionālā vide var sagādāt kādu pārsteigumu – situāciju, kurā nezināsi, kā rīkoties. Būs grūti pieņemt lēmumu un definēt savu nostāju. Esi vērīga un lūko tajā visā atrast kaut ko sev noderīgu!

  Gaidāma pamatīga atklāta izrunāšanās ar mīļoto. Uzmanības lokā var nonākt tādas tēmas, kurām līdz šim gāji ar lielu līkumu. Jaunās attiecībās esi piesardzīga, salīdzini pielūdzēja vārdus ar darbiem.

  • Veiksmīgs 19., 24. un 15. septembris.

  Vērsis

  Daudz kas kļūs skaidrāks, it kā tumši mākoņi atkāptos un pavērtos gaiša mākoņa maliņa. Lielisks laiks, lai pieņemtu konkrētus, radikālus lēmumus, šķirtos no lietām un cilvēkiem, kas tev tikai bojā dzīvi. 

  Darba dzīvē vari nonākt tādās situācijās, kas tevi samulsinās ne pa jokam, taču pašas spēkiem spēsi izrāpties pat no visdziļākās bedres. Liec lietā savus talantus, zināšanas un labās īpašības!

  Lai attiecībās saglabātu mieru un savstarpēju saskaņu un lai novērstu nevēlamas pārmaiņas, ir ļoti svarīgi izrunāties, atklāti izstāstīt partnerim par visu, kas nospiež tavu sirdi.

  • Veiksmīgs 19. un 24. septembris.

  Dvīņi

  Paspēsi parūpēties gan par savu fizisko un garīgo labsajūtu, gan arī par saviem mīļajiem. Būsi spilgta un pamanāma, vari ap sevi iegriezt pamatīgu notikumu virpuli. Īstais laiks īstenot savas idejas!

  Durvis uz panākumiem vērsies aktīvajām un drosmīgajām – tām, kuras zina, ko vēlas. Lai gan izdošanās būs atkarīga no tevis pašas, tomēr nevairies lūgt palīdzību un atbalstu kādam, kam uzticies.

  Mīlas dzīvē gaisā virmos gaidas un cerības. Neceri, ka visu, pēc kā ilgojies, partneris tev pienesīs klāt uz paplātes. Pašai vien būs jāsaprot, kas šobrīd tev ir vajadzīgs.

  • Veiksmīgs 20., 21. un 22. septembris.

  Vēzis

  Var būt jūtams spēku un iedvesmas izsīkums. Lai darītais nestu augļus, ir svarīgi saprast, kam ir un kam nav vērts veltīt savu enerģiju. Iesaisties tikai tajos procesos, kas tev sniedz prieku un gandarījumu. 

  Ja tev ir savs bizness, gaidāma ļoti radoša un dinamiska nedēļa. Svarīgi rīkoties pēc plāna un vienlaikus būt arī pietiekami elastīgai. Iespējams, būs jāapsver dalība jaunā projektā.

  Brīvajām viss tā smuki saliksies pa plauktiņiem – jauna dzīve, jaunas vērtības, jaunas aizraušanās. Ja esi attiecībās, būs ar partneri atklāti jāpārrunā tēmas, kuras līdz šim bijušas tabu.

  • Veiksmīgs 23. un 24. septembris.

  Lauva 

  Turpināsi savu svētku gājienu pa dzīves košākajiem ceļiem. Būs sajūta, ka viss izdodas, ka viss sakārtojas un saliekas pa plauktiņiem. Turpini strādāt pie saviem mērķiem, vari iezīmēt kontūras arī drosmīgākām fantāzijām. 

  Darbā vari tikt pie atzinības un augsta novērtējuma, tomēr necel degunu pārlieku augstu, tas var dārgi maksāt. Izvērtē savu rīcību un darba stilu – varbūt pienācis laiks ko mainīt?

  Aizrāvusies ar darbu un sabiedrisko dzīvi, aktuālajiem procesiem mājas dzīvē veltīsi mazāk uzmanības. Toties no mīļotā gan vēlēsies saņemt jo dāsnus mīlestības apliecinājumus. 

  • Veiksmīgs 24. un 25. septembris.

  Jaunava 

  Lai gan tev būtu visas iespējas darīt mazāk un vai kādu brītiņu vispār nedarīt neko, atpūsties sev neļausi. Tomēr apstākļi var sakārtoties tā, ka gribot negribot būs jāpaņem sev atelpa, paraugoties uz savu vāveres riteni no malas.

  Darot mazāk, iegūsi vairāk. Jābūt vērīgai pret jaunām, alternatīvām metodēm, jāprot saskatīt labas un tālejošas peļņas iespējas. Tas viss ir tepat blakus, atliek vien pamanīt. 

  Attiecībās šajā nedēļā bīstamākais būs steigā izdarīti secinājumi un emocijās pieņemti lēmumi. Domā, ko runā. Partnera vārdos ieklausies ar lielu uzmanību! 

  • Veiksmīgs 19. un 23. septembris.

  Svari 

  Vienmēr pa rokai būs jātur blociņš un rakstāmais, jo iedvesma un idejas birs kā no pārpilnības raga. Lielisks laiks, lai savā dzīvē īstenotu patiešām drosmīgas idejas. Atliek vien sev to atļaut. 

  Darba lietās iespējami tādi ierobežojumi, kuros tev būs pavisam niecīga teikšana. Svarīgi būs par to neiespringt, bet pievērsties kam citam, kas tiešā veidā atkarīgs no tava ieguldījuma. 

  Vari saņemt burvīgu un ilgi gaidītu pārsteigumu no kāda pielūdzēja, vari tikt pie sen kārota ceļojuma vai citas izpriecas, kas veldzēs dvēseles ilgas. Jaunās attiecībās – rozā brilles.

  • Veiksmīgs 20., 21. un 22. septembris. 

  Skorpions 

  Lūko pēc jaunā un neparastā savā ikdienā. Tieši tagad to būs vieglāk ne tikai pamanīt, bet arī ieviest dzīvē. Dažas tavas vēlēšanās un iegribas īstenosies kā pēc burvju nūjiņas mājiena.

  Darba vidē tev tiks piedāvāta iespēja uz esošo situāciju palūkoties citādi, uzdrīkstēties atļauties ko pārdrošu. Liela nozīme būs tavam personīgajam šarmam, var veidoties aizmetņi dienesta romānam. 

  Attiecībās esošajām šī būs gana izaicinoša nedēļa, jo pēc jaunām kaislībām alksi gan tu, gan tavs partneris. Svarīgi būs sajust īsto brīdi, kad atklātā sarunā jātiek par visu skaidrībā.

  • Veiksmīgs 22., 23. un 24. septembris.

  Strēlnieks

  Tavās burās pūtīs ceļavējš – ir īstais brīdis aktīvai rīcībai! Jauda tev būs ārkārtīgi liela, arī zināšanu un degsmes netrūks, tomēr svarīgi pavērst skatu arī uz sāniem un pavērot, kas notiek tev līdzās. 

  Tām, kuras pieķērušās kādai jaunai idejai, var nākties dzirdēt vārdus, kas nebūt neiedvesmo darbībai. Lai ļaudis – atceries, ka šī pasaule pieder tiem, kas nebaidās rīkoties tā, kā citi vēl nav darījuši.

  Brīvajām gaidāms visskaistākais laiks gadā neviens nespēs tevi kavēt izplest spārnus skaistam lidojumam. Attiecībās esošajām būs svarīgi atrast laiku, lai pabūtu vienatnē.

  • Veiksmīgs 24. un 25. septembris. 

  Mežāzis

  Aktīva un darbīga nedēļa, bet, ja mācēsi prasmīgi plānot darāmo, izdosies gan atpūsties un iepriecināt sevi, gan arī no sirds pastrādāt. Ne reizi vien tev var rasties sajūta, ka kāds tev mēģina uzspiest savu viedokli. 

  Pienākumu gūzmā var šķist, ka tev nemitīgi tiek atņemts laiks radošiem procesiem, tomēr svarīgi lielos darbus izdarīt tieši tagad. Galvenais – konkrētība, skaidri nodefinēti mērķi, pārdomāti soļi un sadalīta atbildība.

  Attiecībās nervu galus var kutināt vēlēšanās otram parādīt savu varēšanu, savas zināšanas, savu ietekmi. Ja pārī abiem ir laba humora izjūta, par to izdosies pasmaidīt, iztiekot bez liekiem strīdiem. 

  • Veiksmīgs 19. un  24. septembris.

  Ūdensvīrs

  Tavā dzīvē turpinās velties košu notikumu vilnis, taču nāksies arī atskatīties uz līdz šim paveikto ar vērtējošu skatienu. Svarīgi būs mijiedarboties ar līdzcilvēkiem, vienlaikus saglabājot savas personīgās barjeras. 

  *iznesā draudzības nav – par to tev, iespējams, šonedēļ būs jāpārliecinās. Var būt vilšanās par kāda tuva cilvēka aplamu rīcību vai neizdarību. Svarīgi paturēt prātā – lēnām pār tiltu 

  Mājas dzīvē būs jāuzklausa daudzas un dažādas frāzes par to, ko no tevis gaida, bet nesagaida. Ir vērts šīm vēlmēm likt pretī arī savu sarakstu ar lietām, ko gribētu saņemt tu.

  • Veiksmīgs  20., 21. un 23. septembris.

  Zivis 

  Turpināsi būt uz jauno izjūtu viļņa, šķetināsi savas dzīves aktuālos procesus un analizēsi būtiskākos notikumus. Bet – tikai līdz mirklim, kad viens saldkaisls skatiens liks tev aizmirst par visu ikdienišķo.

  Arī darba dzīvē tava attieksme būs strauji mainīga – strādāsi nepārspējami čakli, būsi mērķtiecīga, bet jau pēc brīža vari kļūt pavisam apātiska un vienaldzīga pret notiekošo. Neļauj sevi ietekmēt citu viedokļiem!

  Attiecībām tikai par labu nāks, ja ieviesīsi tajās mazliet vairāk viegluma. Šonedēļ tev būs daudz iespēju ietekmēt notikumu gaitu tieši tā, kā tu vēlies.

  • Veiksmīgs 19. un 22. septembris.

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē