• Izziņoti Teātra dienas Izcilības balvu laureāti

  Kultūra
  Santa.lv
  Santa.lv
  23. marts, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Tuvojoties Starptautiskajai teātra dienai, Latvijas Teātra darbinieku savienība (LTDS) kā katru gadu paziņojusi Teātra dienas Izcilības balvu laureātus.
  Nākamais: Vita Vārpiņa

  Teātra dienas Izcilības balvas šogad saņems:

  • Lilitas Bērziņas balvu par spilgtu sniegumu pēdējo sezonu laikā un mākslinieciski augstvērtīgu darbu daudzu gadu garumā – Dailes teātra aktrise VITA VĀRPIŅA.
  • Harija Liepiņa balvu par spožu aktierdarbu iepriekšējo sezonu laikā – Jaunā Rīgas teātra aktieris ĢIRTS KRŪMIŅŠ.
  • Eduarda Smiļģa balvu par nozīmīgu, spilgtu novatorisku režiju iepriekšējo sezonu laikā un par ieguldījumu latviešu teātra popularizēšanā Latvijā un pasaulē – režisors ELMĀRS SEŅKOVS.
  • Helēnas Tangijevas–Birznieces balvu par nopelniem kultūras darbā, ieguldījumu Latvijas baleta mākslā un jauno baleta mākslinieku audzināšanā - REGĪNA KAUPUŽA.
  • Jēkaba Dubura balvu par mūža ieguldījumu drāmas teorijas, vēstures un analīzes pētniecībā un mācīšanā neskaitāmām studentu paaudzēm – literatūrzinātnieks un kritiķis, Latvijas Kultūras akadēmijas emeritētais profesors un Goda doktors GUNĀRS BĪBERS.

  Ievērojot valstī noteikto ārkārtējo situāciju un reaģējot uz epidemioloģisko stāvokli Latvijā, Teātra dienas balvu pasniegšanu LTDS plāno pārcelt no 27. marta uz laiku vasaras sākumā, kad to ļaus epidemioloģiskā situācija.

  Balvu kandidātus iesaka Latvijas profesionālie teātri, teātra kritiķi, Latvijas Profesionālā baleta asociācija un Profesionālās izglītības kompetences centra, Nacionālā Mākslu vidusskola Rīgas Baleta skola.

  Nākamā lapa

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē