• Informēs par rīcības vadlīnijām dažādās krīzes situācijās

  Sabiedrība
  Ziņu aģentūra LETA
  6. septembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Brīvdienās Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā (PSMVM) notiks bezmaksas Līdzdalības darbnīcas, kuru mērķis ir informēt sabiedrību par rīcības vadlīnijām dažādās krīzes situācijās un caur praktiskiem speciālistu paraugdemonstrējumiem attīstīt komunikācijas un palīdzības sniegšanas prasmes krīzes gadījumā.

  Kā aģentūrai LETA skaidroja muzeja Publisko programmu un komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Sirmā, darbnīcās caur praktiskiem speciālistu paraugdemonstrējumiem varēs attīstīt komunikācijas un palīdzības sniegšanas prasmes. Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas izglītības tehnoloģiju centra komanda organizēs pirmās palīdzības sniegšanas algoritma darbnīcu, izmantojot simulāciju tehnoloģijas. Aizsardzības ministrijas speciālists vadīs darbnīcu par rīcību krīzes situācijās un ārkārtas gadījumu jeb 72 stundu somu. Savukārt muzeja dārzā būs piestājusi neatliekamās palīdzības brigāde.

  Darbnīcu mērķauditorijas ir ģimenes ar skolas vecuma bērniem un pieaugušie civilās aizsardzības interesenti.

  Līdzdalības darbnīca norisināsies 10.septembrī no plkst.11 PSMVM. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

  Projekta «Līdzdalības darbnīcas» īstenotājs ir Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs partnerībā ar PSMVM un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur Eiropas Ekonomikas zonu (EEZ) un Norvēģijas grantu programmu «Aktīvo iedzīvotāju fonds».

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē