• Čudars: Klimata un enerģētikas ministrija varētu atrasties LVĢMC ēkā

  Politika
  Ziņu aģentūra LETA
  25. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA
  Klimata un enerģētikas ministrija varētu atrasties Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) ēku Maskavas ielā, Rīgā, intervijā aģentūrai LETA pastāstīja klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (JV).

  «Mūsu mērķis tomēr ir veidot kopēju atrašanās vietu visiem kolēģiem – gan atbildīgajiem par enerģētikas jomu, gan par klimata jomu. Tomēr minēt konkrētu vietu vēl negribētos, jo, kamēr mēs neesam pārvākušies, kaut kas var mainīties,» teica Čudars, piebilstot, ka pašlaik runa ir par LVĢMC ēku Maskavas ielā, kurā ir iespēja un vieta darbu organizēt kopā.

  Kā skaidroja klimata un enerģētikas ministrs, ņemot vērā zināmu pārejas posmu un to, ka tiek veidota jauna politikas ministrija, galapunkts šai reorganizācijai ir jaunā budžeta apstiprināšana.

  «Tas zināmā mērā visu saliktu pa plauktiņiem, jo pagaidām kolēģi ir pārcelti uz KEM, bet formāli aizvien atrodas citu ministriju sistēmā. Jaunā budžeta apstiprināšana ir tas punkts, kad notiek pilnīga reorganizācijas pabeigšana,» stāstīja Čudars, piebilstot, ka vienlaikus tiek piedāvāts jauns redzējums atbalsta funkcijām, piemēram, grāmatvedībai, saimnieciskajai daļai, juridiskajam atbalstam. 

  Ministrs skaidroja, ka KEM ir un plāno palikt ļoti kompakta ministrija, kurai atsevišķas atbalsta funkcijas sniedz Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

  Pilnu interviju lasiet: https://www.leta.lv/plus/0FFA5763–3958–4392-A01E-2955A3ABC939/

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē