• Atklāj jaunus faktus par traģisko avāriju, kurā dzīvību zaudēja NBS karavīrs

  Aktuāli
  Ziņu aģentūra LETA
  17. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Latvijas armija
  Ceturtdien ceļu satiksmes negadījumā militāro mācību laikā bojāgājušais bijis profesionālā dienesta karavīrs, aģentūrai LETA apliecināja Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera preses virsniece Sandra Brāle.

  Negadījums noticis mācību norises teritorijā. Plašāku informāciju par negadījuma apstākļiem un vietu NBS izmeklēšanas interesēs joprojām nesniedz.

  LETA arhīvs liecina, ka arī agrāk bijuši traģiski satiksmes negadījumi armijā. 2008.gada augustā Ādažos, braucot no Ādažu bāzes uz poligonu, ceļu satiksmes negadījumā iekļuva Nacionālo bruņoto spēku pārstāvjus pārvadājošā automašīna. Novirzoties no ceļa brauktuves, tā ietriecās kokā. Avārijā cieta desmit karavīri, no kuriem divi vēlāk mira.

  Jau ziņots, ka ceturtdien satiksmes negadījumā gūstot ar dzīvību nesavienojamas traumas, miris karavīrs. Pēc NBS komandiera pavēles konkrēto militāro mācību norise pārtraukta.

  NBS sākta nelaimes gadījuma speciālā izmeklēšana un dienesta izmeklēšana.

  NBS izsaka visdziļāko līdzjūtību karavīra tuviniekiem, draugiem un dienesta biedriem. Karavīra ģimene ir informēta par notikušo. Bruņotie spēki sniedzot visu nepieciešamo atbalstu mirušā karavīra tuviniekiem, tostarp arī psiholoģisko un garīgo atbalstu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē