Santa.lv
Lasi izdevniecības «Žurnāls Santa» ✨ZELTA IZLASI✨
AKCIJA SPĒKĀ VĒL
AKCIJA SPĒKĀ VĒL
Lasi ekskluzīvu saturu Abonē
Abonē
Lasi visu SANTA+ saturu Lasi SANTA+ saturu
Abonē

Ingas dārzs ar augu sienām un griestiem: Bija jāsastāda tā, lai mēs neatrastos kā uz paplātes

Šis dārzs ir ierīkots, ievērojot visus kompozīcijas pamatprincipus, kuri savulaik apgūti kursos. Tā īpašā odziņa ir spogulis masīvā ietvarā, kur spoguļoties uz augu fona.
Indra Ozoliņa
Foto: Gvido Kajons

Dārza vizītkarte

Dārza saimniece: Inga Zālīte-Cērūze, kultūrizglītības darbiniece, bijusī Ķekavas mākslas skolas direktore, tagad pelnītā atpūtā.
Atrašanās vieta: Smiltene.
Platība: 1800 kvadrātmetru.
Augsne: smilšaina.
Dārza vecums: 19 gadu. 
Īpašais: ļoti pārdomāts plānojums. 

 

Inga ar vīru Aivaru Smiltenē pastāvīgi dzīvo trīs gadus. «Kad vēl strādāju skolā Ķekavā, piektdienas vakari, kad braucām uz šejieni, un vasaras atvaļinājumi man bija vislabākais relakss. Nevarēju vien sagaidīt, kad tikšu dārzā ravēt un pārstādīt augus. Svētdienās bija žēl braukt atpakaļ, bet, kopš te dzīvojam pastāvīgi, jūtos ļoti labi,» viņa stāsta.

Kafija tiek dzerta vietā, kur aust rīta saule, bet pie ozola parasti pulcējas, saulei rietot un vasaras svelmē.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk