Santa.lv
Lasi ekskluzīvu saturu Abonē
Abonē

«Man nav bijis laika pievērst uzmanību pusmūža krīzei.» Jaunās izrādes Freimanis režisors Mārtiņš Kalita

Iestudējumu Freimanis Liepājas teātrī skatītāji raksturo kā lielisku, pārsteidzošu un gluži vai sirreālu, sauc to par emocionālu triumfu, un visas biļetes līdz pat sezonas beigām ir pilnībā izpirktas. Mārtiņš Kalita, šīs muzikālās izrādes režisors, jaunā seriāla Ķīlnieki galvenās lomas atveidotājs, piecu bērnu tētis, atzīst – šis viņa dzīvē ir ļoti intensīvs laiks.
Lauma Lūse-Kreicberga
Lauma Lūse-Kreicberga
Foto: No personiskā arhīva

Ar nedēļas starpību piedzīvoji divas pirmizrādes – lugai un seriālam. Kurš laiks tev patīk labāk – pirms vai pēc pirmizrādes?

Katrs laiks ir nepieciešams. Katram dzīves ritmam ir savi plusi. Līdz pirmizrādei ķermenis ieslēdz maksimumu – visas sistēmas ķermenī mobilizējas, pie aug adrenalīns, pēc tam seko atslābuma posms.

Katrs cilvēks ir kā radio uztvērējs, un katram ir tā sava frekvence, kuros jautājumos esam vāji.

Dzīve ārpus teātra neapstājas ne kad, arī ne šādos intensīvos brīžos. Kā salāgot visu un būt klātesošam visās jomās?

Ja tas bija mājiens par ģimenes dzīvi…

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Esmu abonents. Autorizēties!

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk