Jana Duļevska: Ja mani nebūtu turējuši grožos…

JANU DUĻEVSKU septiņas sezonas esam pieraduši redzēt kā raidījuma Es mīlu Tevi, Latvija! komandas vadītāju. Tieši tāda kā TV ekrānos Jana ir arī dzīvē. Dzīvespriecīga, bet ar fundamentālām dzīves vērtībām. Cieņa, bijība, piekāpšanās un atbildība ir principi, pēc kuriem viņa dzīvo. Un, paldies Dievam, nekur nav pazudis arī Janas šerpais raksturiņš, kas palīdz pateikt visu, kā ir. Sev, vīram, dēliem.
Agnese Meiere
Agnese Meiere
Foto: Liene Pētersone. Stils: Agija Vismane

Vecāki nav varējuši izlemt, kā mazo saukt – Laura, Beāte, Bea­trise vai Jana.

«Esmu dzimusi 12. jūnijā, mazliet pirms Jāņiem. Kad biju jauna, svinējām tā, ka dzimšanas diena dažkārt ievilkās līdz Līgo svētkiem,» smejot atceras Jana. Viņa ir īsts vasaras bērns – dzīvespriecīga un vismaz ārēji bezrūpīga, bet bērnībā bijusi… nu jā, interesanta, mazliet īpatnēja. Tā vismaz viņu tolaik raksturojis kaimiņ­onkulis. «Simtiem reižu varēju uzdot vienu un to pašu jautājumu, pārprasīt vēl un vēl. Un ne jau tāpēc, ka nesaprastu vai neatcerētos, ko man stāsta! Man vienkārši patika vērot runātāja emocijas, žestus, mīmiku – tas bija ārkārtīgi interesanti. Skatos, ka mans jaunākais dēliņš Niklāvs ir ļoti līdzīgs man tai pašā vecumā. Arī viņš var vairākkārt uzdot vienu un to pašu jautājumu, un tad ar interesi vēro sarunbiedru,» atzīst Jana. 

Vairākus mēnešus bez vārda

Atmiņas par to, kā pirmoreiz saskatījušies Janas tētis Gunārs (uzņēmējs) un mamma Ilva (Dr. med., Rīgas Stradiņa universitātes docente), dalās. Viens saka – tas noticis tramvajā, otrs – trolejbusā. Bet patiesībā abu īstā tikšanās notikusi kopmītnē – Janas mamma turp gājusi pie kursa meitenēm gatavoties eksāmenam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties abonementu
Esmu abonents
santa-mock
Raksta abonements - 28 dienas

5 €/raksts

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS KATRU DIENU

3,49 €/4 nedēļas

Abonēt
santa-mock
ORIĢINĀLS SATURS 365 DIENAS GADĀ

34,99 €/gads

Abonēt

Oriģināls saturs

Santa+ ir digitālais žurnāls, kurš aptver izdevniecības žurnālu labāko saturu. Portāla mērķis ir kļūt par glancēto žurnālu digitālajā vidē.

Bez reklāmām

Digitālā tīrība. Saturs un laukums bez reklāmas.

Jauna lasīšanas pieredze

Laiks atvērt, ne pāršķirt.

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Santa+