• Ko par mums atklāj apģērba krāsas izvēle – skaidro Elita Drāke

  Skaistums un mode
  Santa.lv
  Santa.lv
  19. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  «Sarkanā un oranžā krāsa ir tās, kas atbild par zemes dzīvi, ikdienas rutīnu, darījumiem, finansiālo labklājību – visu to, kas mums šobrīd ir tik nepieciešams. Uzvelkot jebko, kas ir sarkanā krāsā, mēs sevi uzlādējam un motivējam» – sava košā tērpa izvēli STV Pirmā! sarunu šovā “Kad viņas satiekas” komentē ezotēriskās filozofijas cienītāja, agrākā sabiedrības dāma un topošā grāmatas autore Elita Drāke.

  Viņa sniedz arī interesantus komentārus par savu sarunu biedreņu tērpu krāsu izvēli, kuros ir vērts ieklausīties.

  «Melns ar baltu ir ļoti laba kombinācija. Melnais jūs it kā padara neredzamu, neitralizē, pasargā. Pilnīgi melnā mēdz tērpties cilvēki, kuriem ir kāds pārdzīvojumu periods, kad gribas, lai visi liek tevi mierā. Baltā krāsa savukārt piedod eleganci un «notur rāmjos»».

  Haki, zaļā, brūnā un pelēkā ir tādas intravertas krāsas, kad gribas pabūt ar sevi, nodoties pārdomām, mazliet distancēties no apkārtējiem – «es te esmu, bet tai pat laikā neesmu».

  «Visi zilie toņi man ļoti patīk – tie simbolizē ir intuīciju un gatavību saskarsmei. Ja mūsu apģērbā ir zila krāsa, apkārtējiem ir vieglāk mūs sadzirdēt.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē