• Deputāte Ieva Brante tikusi pie Holivudas smaida: Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu

  Skaistumkopšana
  Anastasija Kuzminova
  19. februāris, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No privātā arhīva
  Kopš kļuvusi par Rīgas domes deputāti, juriste nopietni ķērusies pie savas ārienes uzlabošanas – pērn veica plakstiņu plastisko operāciju, viņas uzacis ar permanento grimu kļuvušas košākas, un tagad Ievai ir žilbinoši balti zobi.

  Tādus zobus gribējusi jau sen

  Pērn juriste un Rīgas domes deputāte Ieva Brante PDz pastāstīja, ka vasarā veikusi blefaroplastiku – apakšējo plakstiņu operāciju. Lai uzlabotu savu ārieni pirms darba Rīgas domē, toreiz Brante šķīrās no 700 eiro. Tas nav vienīgais uzlabojums domnieces ārienē. Pēdējā laikā daudzi pamanījuši, ka Ieva tikusi pie Holivudas smaida un tiešsaistes sēdēs žilbina ar sniegbaltiem zobiem. Brante neslēpj – tas ir profesionālu ārstu veikums, un viņa piedzīvojusi zobu estētisko restaurēšanu. To Ieva gribējusi veikt jau sen, bet zobārste esot atrunājusi.

  «Novēroju, ka daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki uzlabojuši savus zobus, tad nu es nodomāju – nav ko čammāties! Kad tad, ja ne tagad? Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu,» PDz teic viņa. «Tas man ļauj smaidīt vēl vairāk un priecēt gan sevi, gan citus. Lai gan ir ārkārtējā situācija valstī, jāmeklē pozitīvais, jo smaids silda pasauli,» atgādina viņa. Estētiskā zobu restaurēšana, pārklājot tos ar gelu, vienam zobam maksā ap 50 eiro, un par aptuveni 1000 eiro jau var tikt pie skaista smaida, pat neapstrādājot visus zobus.

  Žilbinoši balti zobi viņu pamudināja arī biežāk krāsot lūpas. «Esmu atsākusi lietot kosmētiku. Manuprāt, tas padara koptēlu sievišķīgāku. Zinu, ka sabiedrībā esmu radījusi dzelzs lēdijas un taisnības cīnītājas tēlu, tādēļ vēlos, lai apkārtējie mani redz arī kā sievišķīgu būtni, kura var būt trausla un maiga,» atklāta ir viņa.

  Pārmaiņas deputātes ārienē tiek pamanītas un atzinīgi novērtētas. «Kolēģi un draudzenes teica: «Ieva, tu staro!» Varbūt vainojams tuvojošais pavasaris,» pasmaida viņa.

  Mugurkauls man ir!

  Vai sievišķība un skaistums var būt trumpis politikā? «Jā, bet ar to ir jāuzmanās. Mūsdienās politiķes ir panākušas, ka pret viņām sāk izturēties nopietnāk nekā pirms gadiem desmit, piecpadsmit, tomēr šajā ziņā vēl ir, kur augt. Vienmēr kāds var ko izspļaut, piemēram, kā Saskaņas deputāts Mihails Kameņeckis, kurš sēdē uzvilka parūku,» atzīst Brante.

  Kad attālinātā sēdē tika diskutēts par Rīgas domes budžetu, Brante pieminēja, ka bijušā mēra Nila Ušakova laikā Rīgas budžets ticis izsaimniekots privātām vajadzībām.

  «Atgādinot skaļākās lietas, es laikam trāpīju desmitniekā, un Kameņeckis uzskatīja par vajadzīgu to komentēt šādi.

  Manuprāt, viņš uzvedās neglīti, un šis solis viņa tēlam neglaimo. Tas parāda viņa iekšējo izglītības līmeni. Man grūti komentēt šo neadekvāto rīcību. Šaubos, vai taisīt klaunādi Rīgas budžeta apstiprināšanas laikā ir iederīgi,» komentē deputāte.

  «Man bieži ir nācies aizstāvēt savu viedokli ārpus politikas, tādēļ man nerada grūtības arī no tribīnes atklāti to paust un aizstāvēt. Mugurkauls man ir. Esmu pamanījusi, ka citām kolēģēm ir maigāka daba, un viņu viedoklis skan mazāk pārliecinoši. Esmu īstajā vietā un jūtos derīga,» par darbu Rīgas domē teic Brante.

  Uz domi ar sunīti

  Arī pandēmijas laikā Ieva labprātāk izvēlas strādāt klātienē Rīgas domē. Frakcijas telpās esot labāka darba atmosfēra nekā mājās. Līdzi viņai allaž ir punduršpica kucīte Bulciņa. Brantes mīlule zviln dīvānā un gaida pārtraukumu, lai dotos pastaigā. «Viņa ir labi audzināta – zina komandas, prot klusēt un būt pacietīga. Mūsu frakcijas telpā viņai ir sedziņa un ūdens. Kolektīvs ir labi pieņēmis Bū, un šis foršais siltuma kamolītis ir atgādinājums pasaulei, ka beznosacījuma mīlestība pastāv,» teic Brante.

  Vai tas nozīmē, ka bijušā mēra Nila Ušakova leģendāro kaķu vietu tagad ir ieņēmis Ievas suns? «Esmu dzirdējusi, ka vairāki kolēģi apmeklē domes telpas ar saviem mīluļiem,» saka Brante un piebilst, ka viņai Nila Ušakova iniciatīva no patversmes sagādātus runčus izmitināt Rīgas domē nešķita laba ideja.

  «Skumji, ka dzīvnieks tiek paņemts lētas uzmanības piesaistei, nevis aprūpei un mīlestībai.

  Bū man jau bija, pirms kļuvu par deputāti, un viņa ienāca mūsu ģimenē tad, kad zaudējām manu mazdēlu. Tieši viņa spēja samīļot un stiprināt mūsu ģimeni tik grūtā brīdī,» atklāta ir Ieva.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē