Santa.lv
  • 19.09.2025
  • «Velta, te nav tava vieta!» Puriņa grūtā dzīves brīdī strādājusi kafejnīcā mazpilsētā

    Santa.lv
    Santa.lv
    Foto: No izdevniecības «Žurnāls Santa» arhīva
    19. septembris ir TV personības Veltas Puriņas dzimšanas diena. Viņas dzīvē bijuši dažādi notikumi, un, izrādās, bija arī laiks, kad TV personība strādāja kafejnīcā Ikšķilē.

    Velta Puriņa neslēpj – viņai laimējās strādāt Panorāmā laikā, kad TV personības baudīja milzīgu popularitāti un tautas mīlestību. Viņas dzīve aizvien saistīta ar televīziju. Velta kanālā TV24 vada pati savu raidījumu Dienas personība ar Veltu Puriņu.

    Taču sarežģītā dzīves posmā, kad Velta aizgāja no darba Latvijas Televīzijā, viņai bija iespēja padzīvot pavisam citu dzīvi. «Radinieki uzaicināja mani pastrādāt savā kafejnīcā. Tas bija tikai tāds vasaras darbs, tur nostrādāju divus mēnešus,» sarunā ar žurnālu Pērle atcerējās Velta. Taču šis laiks viņai palicis spilgtā atmiņā.

    «Toties iepazinu pusi Ikšķiles, pie manis nāca Eiropas čempioni burāšanā, nāca būvnieki, nāca automehāniķi, es ar viņiem runājos,»

    atminas Puriņa. «Runājām par neatkarību un valdības lietām. Bet cilvēki man teica: «Velta, te nav tava vieta! Tev jāiet atpakaļ!» Un es gāju atpakaļ,» atzīstas žurnāliste.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk