Santa.lv
  • «Mēs šobrīd esam katrs savā telpā.» Vai izjukušas aktiera Krasta attiecības ar divreiz jaunāko Dionu?

  • SAGLABĀ RAKSTU
    13.02.2025
  • Evija Kalnbērza
    Ivars Krasts un Diona Liepiņa.
    Foto: Picture Agency
    Ivars Krasts un Diona Liepiņa.
    Teju divus gadus pēc attiecību uzplaukšanas Jaunā Rīgas teātra aktieris Ivars Krasts un dziedātāja Diona Liepiņa sabiedrībā vairs kopā neiziet.

    Aktieris Ivars Krasts Lielā Kristapa apbalvošanas ceremonijā ieradās viens, bet dienu iepriekš vampīrkomēdijas Mūžības skartie pirmizrādē atnāca kopā ar vecākiem. Tikmēr dziedātāja Diona Liepiņa šovā Slavenības. Bez filtra iekārtojas jaunā dzīvesvietā, turklāt viena pati veic remontu un iekārto mēbeles.

    Sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve Ivars par attiecībām ar Dionu bija ļoti lakonisks: «Mēs šobrīd esam katrs savā telpā.»

    Arī dziedātāja Ivara teikto apstiprināja: «Jā, tā ir. Mēs katrs strādājam pie savas individuālās pašizaugsmes. Kopumā gan viss ir labi… Un man arī ir līgums ar šovu, tāpēc sīkākus komentārus nevaru sniegt.»

    Dziedātāja tieši pagājušajā nedēļā klajā laida emocionālu dziesmu Paradīze, kura arī liek aizdomāties par iespējamām pārmaiņām viņas mīlas dzīvē: «Paradīze manā izpratnē ir tās eiforijas piepildītās emocijas un sajūtas, ko spēj sniegt kāds tuvs cilvēks.

    Tomēr tas reizēm ir teju kā cilvēces paradokss – sākam novērtēt iegūto tikai tad, kad tas vairs nav klātesošs. Nereti tikai pēc attiecību beigām ir iespējams saprast, cik ļoti tās ikdienas steigā netika novērtētas. Dziesma ir par ilgām, atmiņām un cīņu starp vēlmi aizmirst un nespēju to izdarīt,» tā par savu jaunradīto dziesmu saka Diona.

    Plaši par Ivara un Dionas attiecību vēsturli lasi jaunākajā žurnāla Privātā Dzīve numurā!

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Ievas Receptes

    Vairāk