• Kāpēc Alise un Mārtiņš Mičuļi izšķīrās?

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  6. jūnijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Alise un Mārtiņš Mičuļi
  Foto: Instagram
  Alise un Mārtiņš Mičuļi
  Digitālā satura veidotāja Alise Mičule saviem «Instagram» sekotājiem sadaļā «stories» sniegusi atbildes uz dažādiem jautājumiem par viņas šķiršanos no Mārtiņa Mičuļa.

  «Vēlme būt vienai šajā dzīvē bija tā, kas radīja vēlmi šķirties. Attiecības ir darbs, kuram man tagad nav nedz laika, nedz vēlēšanās investēt sevi. Gribu padzīvoties ar sevi divatā šajā dīvainajā pasaulē.»

  Digitālā satura veidotāja atklāj, ka viņai laulībā esot pietrūkusi brīvība. «Mani neapmierināja tas, ka esmu attiecībās. Mēģinājām atvērta tipa attiecības, bet šādā veidā tas nestrādāja. 

  Vispār interesanti, ka, pirms mēs ar Mārtiņu sākām savu kopdzīvi, abi bijām «man nevajag attiecības» posmā. Ar visu to šīs bija skaistākās attiecības, kādas man ir bijušas, un es noteikti nebeigšu runāt par to, jo pati esmu savā ziņā pārsteigta, cik labi esam visu izveidojuši un cik labi protam arī visu nobrucināt, lai nepaliek smirdīga būvgružu čupa aiz mums, kuru pēc tam grūti savākt.»

  Kad Alise un Mārtiņš Mičuļi precējās, viņi laulības gredzeniem dāvāja bezgalīgu vērtību, tos ietetovējot ādā. Alise atklāj, ka gredzenu atstās par piemiņu šim skaistajam dzīves posmam. «Absolūti neko nenožēloju un noteikti nevēlos atbrīvoties no šī tetovējuma.»

  Lai vieglāk izšķirtos un paliktu draudzīgās attiecībās, Mičule iesaka «nolikt malā savu ego un runāt, runāt, runāt vienam ar otru par sajūtām, pārdzīvojumiem, piedzīvojumiem utt. Šķirties ir veselīgi, ja ir sajūta, ka tas jādara. Vienalga, kurš izlemj no kura aiziet, jābūt cieņai. Otra izvēle ir jāciena, pat ja tā mums nepatīk, sadusmo vai sāpina. Ar šīm emocijām ir jāstrādā, lai nebūtu vēlme projecēt pret otru cilvēku.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē