«Ir gadījumi, kad atnāk, sakot: esmu dieviete, bet ar neapbruņotu aci redzams, ka viņa ir problēma. Problemātisks cilvēks, kas tendēts uz toksiskiem attiecību modeļiem, robežas viņai ir tur, kur nevajag, un tur, kur vajag, – nav.
Viņa nemitīgi provocē uz konfliktu, un vīrietis atnācis pēdējiem spēkiem,»
atklāts un tiešs intervijā žurnālam Ieva ir attiecību speciālists Gatis Līdums.
«Nu nav viņa dieviete! Viņai pašai ir problēmas, tas pipars jau bija diezgan adekvāts! Viņš nesaprot: ko tu ņemies? Varbūt, ja tev ir tik slikti attiecībās, tev ir slikti pašai? Varbūt jūs pašas esat diezgan švaks piedāvājums?» viņš aicina aizdomāties.
«Lasu sieviešu žurnālus, man to vajag darbam, bet reti esmu pamanījis, ka visas tās princeses teiktu: varbūt problēma tomēr ir manī?
Kad sievietei ar emocionālām traumām, negatīviem musturiem attiecībās neiet, tad plejāde ar sociālo burbuļu gudriniecēm aicina viņu pamest to lohu un doties jaunā dzīvē ar iztaisnotu muguru, jo viņa taču ir dieviete. Tāds ir vēstījums!» uzskata Līdums. «Zinu, cilvēki lasīs un domās: Līdums ienīst sievietes. Nē, man patīk sievietes, bet, mīļās dāmas, bišķiņ to durvju priekšu sakopiet, nevajag vienmēr vainot večus!» tā viņš.
Lasi izdevniecības «Žurnāls Santa» ✨ZELTA IZLASI✨










































































