• Šobrīd

  weather img

  Rīga +15°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 2.57 m/s

  Rīgas Lutera draudze aicina uz Citādo dievkalpojumu Vasarsvētkos

  Kultūra
  Santa.lv
  Santa.lv
  27. maijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Rīgas Lutera draudze, tās mācītāji Linards Rozentāls un Justs Junkulis aicina uz Citādo dievkalpojumu Vasarsvētkos «Sastapšanās», kas pēc ilgāka pārtraukuma atkal notiks klātienē! Pēc dievkalpojuma visi mīļi aicināti uzkavēties baznīcas pagalmā dārza svētku atmosfērā. Pasākuma laikā gūtie ziedojumi tiks veltīti Rīgas Lutera draudzes un baznīcas atbalstam.

  Citādais dievkalpojums Vasarsvētkos «Sastapšanās» notiks 5.jūnijā plkst. 11.00, Rīgas Lutera baznīcā.

  Citādā dievkalpojuma muzikālajā daļā uzstāsies Latvijā zināmi mākslinieki – Intars Busulis, Abonementa orķestris, MARTA, Lutera kvartets, Kaspars Zemītis, Rēzija Kalniņa, «Sudden Lights», Linda Naudiņa, Ainārs un Ieva Šablovski, Lutera draudzes koris u.c.
  «Vasarsvētki ir stāsts par milzu pārmaiņām, kuras rodas no tā, ka cilvēki ir cilvēcīgi viens pret otru un gatavi kopā veidot ko lielāku, nekā katrs atsevišķi spēj. Tāpēc Vasarsvētki ir lielās sastapšanās svētki. Tur, kur cilvēki cilvēcībā sastopas, tur dzimst baznīca, Kristus klātbūtne, Dieva nākotne.» skaidro mācītājs L.Rozentāls.

  Pasākumā par ziedojumiem būs pieejamas veselīgas uzkodas, dzērieni, pankūkas, citi gardumi un arī Ukraiņu borščs. Lai baudītu dārza svētkus ērti, aicinām līdzi paņemt segu vai saliekamo krēslu uz kā apsēsties dārzā, kā arī vēlamās uzkodas pilnīgākai maltītei. Lietus gadījumā svinēšana notiks draudzes centra telpās.

  Citādais dievkalpojums ir Rīgas Lutera draudzē tradicionāls Vasarsvētku dievkalpojuma formāts, kur muzikālajā daļā uzstājas Latvijā pazīstami mūziķi, kā arī draudzes muzikālie kolektīvi. Pasākuma ietvaros visi iegūtie ziedojumi tiek veltīti kādam aktuāli nozīmigam mērķim.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē