• Šobrīd

  weather img

  Rīga +18°C Daļēji apmācies, D/DR vējš, 3.6 m/s

  Influencere Betija Ulme un mākslinieks Kristians Brekte prezentē mākslas plānotāju

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  18. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes fofo
  Influencere Betija Ulme un skandalozais mākslinieks Kristians Brekte VEF KVARTĀLS industriālajā Vasarnīcā slēgtā pasākumā un tikai lūgtu viesu ielenkumā prezentēja savu kopdarbu – mākslas plānotāju «secrets & desire».

  Šī seksīgā un provokatīvā mākslas plānotāja idejas autore ir Betija Ulme, kas caur savu iekšējo sajūtu atspulgu un dzejas rindām kopā ar ilustratori Annu Eihleri dzeju ietērpa melnbaltisarkanās ilustrācijās. Bez Annas sievišķīgi seksīgajām ilustrācijām mākslas plānotāja vīrišķo pieskārienu dod skandalozais un talantīgais mākslinieks Kristians Brekte.

  Betija Ulme par plānotāju: «..Seksuālā enerģija ir dzīvības enerģija, bez kuras mēs nespētu dzīvot, tāpēc šis mākslas plānotājs ļauj atrast patieso sevi, nebaidīties un būt atklātam gan pret sevi, gan citiem. Atverot plānotāja lappuses galvenais mērķis ir atklāt intimitāti, mistiku un šķipsniņu seksualitātes, jo šī sajūtu gamma mīt katrā no mums, kuru mēs kā kolektīvs – sabiedrības, politikas un citu uzspiestās ideoloģijas iespaidā apspiežam, un, visbiežāk, atstājam novārtā. Māksla un dzeja, kura ir redzama un sajūtama mākslas plānotāja lapās, veido mijiedarbību starp feminīno un maskulīno enerģiju, dzīvi un nāvi, mīlestību un naidu, vienotu baudā un tās neapzināti apzinātā noliegšanā!»

  15. septembra vakarā VEF KVARTĀLS Vasarnīcā uz mākslas plānotāja atklāšanas svētiem jeb dzīrēm bija ieradušies neskaitāmi sabiedrībā zināmi influnceri kā – modes mākslinieks Fyodor Golan, stiliste Julijas Verbickaya, modele Daria von Tri, TV seja Māra Sleja, radio dīdžeja Linda Samsonova, influencere Yana Bruku, seksīgā zīmola «Wild Spirit» radītāja Dana Bela ar vīru Daumantu, skandalozā kluba «Skapis» īpašnieks Bruno u.c.

  Trīs stundas garā mākslas performancē uz skatuves kāpa skandalozais mākslinieks Kristians Brekete ar savu grupu «+K+M+B».  Ar seksīgi sievišķīgu performanci viesus priecēja deju studija «Hide out», bet par kopējo atmosfēru rūpējās dīdžejs ar skatuves vārdu «Sirdsāpes». Neizpalika arī skandalozā mākslinieka Kristina Brektes mākslas izpausme – viņš priecēja viesus ar mākslas performaci, kuras laikā apgleznoja Betijas korseti, kas pilnā krāšņumā tik atrādīta pasākuma noslēgumā, kad Betija atklāja savu trīs gadu darbu – mākslas plānotāju «secrets & desire». Pasākumu vadīja Betijas laba draudzene, Radio Pieci ētera balss Lota Ulmane.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē